24 серпня на 5 км автодороги сполученням Житомир–Могилів-Подільський поблизу повороту на с. Зарічани, Житомирського району сталася дорожньо-транспортна пригода.
Про це Житомир.info повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Житомирській області.
«Близько 18.30 24 серпня на 5 км автодорозі сполученням Житомир-Могилів-Подільський поблизу повороту на с. Зарічани, водій автомобіля ВАЗ-2109, 49-річний житель Житомирського району, рухаючись у напрямку м. Бердичів, не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автомобілем Mitsubishi Outlander, під керуванням 52-річного житомирянина, який рухався в попутному напрямку. Внаслідок ДТП водій та пасажир автомобіля ВАЗ-2109, 12-річний житель району, з отриманими тілесними ушкодженнями були доставлені до лікарні», - йдеться у повідомленні.
У с. Дашинка Володарсько-Волинського району, близько 15.00 водій автомобіля Fiat Tipo, 34-річний житель смт. Володарськ-Волинського, не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням з’їхав за межі дороги, де скоїв зіткнення з деревом. Внаслідок ДТП водій та пасажир автомобіля Fiat Tipo, 43-річний житель району, з отриманими тілесними ушкодженнями були доставлені до лікарні.




















