«Звісно, якщо проаналізувати практику, за якою у Міністерстві оборони під головуванням пана Гриценка розпоряджалися землями, то вона була не просто «клондайком», а навіть «парадизом» для обраних» - констатує законодавець Олег Черпіцький.
За його словами, існує доволі проста схема: «Усі бажаючі мають змогу купити розвалену військову будку у міністерства за кілька гривень, й за домовленістю отримати навколо неї земельну ділянку у декілька гектарів».
«Надлишкова військова земля в Україні має бути повноцінним об’єктом торгів, а не слугувати розміченою схемою махінацій відомчих структур» - говорить депутат. При цьому зауважує, що критика пана Гриценка законопроекту № 6644 є необґрунтованою: « Вся Україна спостерігає за тим, як Анатолій Гриценко сьогодні мріє повернути собі владну посаду. При цьому намагається покривати «колишні грішки» - захистити тіньові схеми ним же започатковані, очолюючи парламентський комітет».
Паламентар обурений тим, що висновок комітету пана Гриценка виносився у відсутність самих авторів законопроекту № 6644 та представників Міністерства оборони, що суперечить практиці розгляду законопроектів у комітетах.
« Я письмово звертався з проханням відкласти розгляд законопроекту № 6644 у зв’язку з засіданням профільного комітету, сподіваючись на конструктивний діалог, співпрацю та об’єктивний підхід в опрацюванні такого необхідного для держави закону. Натомість профільний комітет отримав нашвидкоруч підготовлений суб’єктивний висновок за підписом пана Гриценка, а я – не менш суб’єктивну критику у ЗМІ.»
Олег Черпіцький вважає коментарі Гриценка щодо законопроекту безпредметними та такими, що містять недостовірну інформацію: «Нехай Гриценко читає законопроекти перед тим, як давати висновки, можливо тоді вони будуть конструктивними, й вартими уваги з позицій нормотворчості. Сьогодні поведінка Гриценка є майже злочином – адже він знає проблеми військових й очолюючи комітет у парламенті блокує їх вирішення, піклуючись про власний піар».
Прес-служба народного депутата