8 липня 2020, 10:48 Житомир: °C
Сергей Форест
Директор агентства недвижимости `АН "Актив +", журналист

В чому причина незадовільного стану жіночого туалету поліклініки №1 від КУ ЦМЛ №1 м. Житомира?

Для Житомирян не є таємницею проблематика Житомирських громадських туалетів, а саме відсутність їх в достатній чисельності та незадовільний стан існуючих туалетів.

На сайті Житомирської Ради в розділі «новини» ми ознайомлюємося зі статтею під назвою «У Житомирі обстежують туалети».

http://zt-rada.gov.ua/news/p2121

Викладаємо цю інформацію, для нашого читача:

«У місті  Житомирі створена робоча група по обстеженню туалетів, визначенню їх технічного стану та доступності до них громадян міста. Про це поінформував заступник міського голови Микола Боровець.

«У Житомирі триває місячник з благоустрою та санітарного прибирання міста. Серед комплексу заходів було заплановано і обстеження туалетів. Тому окремим дорученням створена робоча група, яка складатиме так званий реєстр туалетів м. Житомира», - зазначив М.Боровець.

Робоча група до 27 квітня 2012 року повинна провести візуальне обстеження існуючих надвірних прибудинкових туалетів, туалетів розташованих у закладах комунальної, державної власності, підприємствах торгівлі та проаналізувати стан туалетів та їх доступність для громадян».

Обстежували, досліджували, створювали групу, мабуть і бюджетні кошти виділяли а результат? Проблема завжди висвітлюється, для того, щоб дослідивши її, знайти шляхи, для вирішення цієї проблеми, тобто потрібно отримати результат, котрий і буде підсумком прямої лінії по вирішенню проблеми, а не кривої, по обходженню цієї проблеми.

Поговоримо про центр нашого міста, в розрізі проблематики туалетів. Простий приклад, поліклініка. Вся громада Житомира, так чи інакше буває в такому закладі, як поліклініка, або лікарня.

В.Бердичівська є частиною центра нашого міста? На цій вулиці біля нашого славетного Бульвару, де встановлений пам’ятник-бюст Пушкіну, знаходиться будинок в якому розміщена поліклініка №1 від КУ ЦМЛ №1 м. Житомира.

Мабуть робоча група міської ради по обстеженню туалетів, розташованих у закладах комунальної, державної власності оминула туалет поліклініки №1 від КУ ЦМЛ №1 м. Житомира. Жіночий туалет даної поліклініки потребує уваги наших місцевих чиновників, так як його стан можна віднести до незадовільного.

В чому ж причина такого стану жіночого туалету поліклініки №1 від КУ ЦМЛ №1 м. Житомира?

З таким питанням, до заступника головного лікаря з поліклінічного розділу роботи Мордюка Віктора Михайловича, звернулася журналіст Прес-служби ЖОГО «МІР».

Мордюк Віктор Михайлович зауважив, що ознайомлений з цією проблемою і що ця проблема не В його підпорядкуванні, так як це проблема виділених коштів, та фінансування, яке не є в його компетенції, не він є розпорядником коштів. А в 2012 році виділеного фінансування вистачило для ремонту лише чоловічого туалету.

Вже закінчується 2013 рік, а в Житомирі так і триває «місячник» 2012 з благоустрою міста, де серед комплексу заходів було заплановано і обстеження туалетів з покращенням їх стану.

"Покращення" ми бачимо поглянувши на фото жіночого туалету поліклініки №1 від КУ ЦМЛ №1 м. Житомира.

Прес-служба ЖОГО "МІР"

Фото жіночого туалету поліклініки №1 від КУ ЦМЛ №1 м. Житомира.