4 липня 2020, 21:57 Житомир: °C
Сергей Форест
Директор агентства недвижимости `АН "Актив +", журналист

Житомирська міськрада нехтує безпекою населення міста

Ось вже кілька років житомиряни, які проживають та працюють в районі Паперової фабрики звертаються с проханнями та вимогами до чиновників і депутатів облаштувати пішохідний перехід через вулицю Гонти в районі Станишівського майдану.

- Справа в тому, - розповів журналістам ЖОГО «МІР» місцевий мешканець і активіст Олексій Островський, - що рух тут хоч і не дуже інтенсивний, але досить багато транзитного вантажного транспорту. Проїжджа частина широка, тут же знаходяться зупинки громадського транспорту і дуже великий житловий квартал. Ці два знаки, які висять над дорогою, майже непомітні з дороги, особливо в темну пору доби. Місцеві мешканці, а в першу чергу наші діти, наражаються на небезпеку переходячи цю дорогу. Ми неодноразово зверталися до місцевих чиновників з вимогою облаштувати нормальний пішохідний перехід, але крім обіцянок до цього дня так нічого й не отримали.

Як вияснили журналісти, ще в 2012 році рішенням міської комісії з безпеки дорожнього руху управлінню комунального господарства було доручено встановити на майдані Станишівському «лежачий поліцейський» у «найкоротші терміни». На жаль, в офіційному листі, який отримали мешканці цього району від міськради більш конкретної дати вказано не було.  

Представники ЖОГО «МІР» днями звернулись до заступника міського голови Юрія Мойсеєва з запитанням – коли ж нарешті мешканці району Паперової фабрики матимуть змогу більш-менш безпечно перетинати проїжджу частину?

- Ми готові в любий час виїхати на місце, щоб вирішити, як саме краще можна буде там все облаштувати, - повідомив Юрій Мойсеєв. – Ми впишемо це в наші плани, і як тільки встановиться нормальна погода, нанесемо розмітку, повісимо нормальні знаки. Справа в тому,  що «лежачий поліцейській» на магістральній вулиці – недоцільно. Вантажівки його просто розіб’ють. А облаштувати пішохідний перехід – цілком реально. Не хотілось би давати пусті обіцянки, хотілося б просто зробити.  Але змушені почекати до весни.

На щастя, весна не за горами.  Так що в мешканців району паперової фабрики є шанс все ж таки діждались обіцяного переходу. А представники громадської організації «МІР» обов’язково проконтролюють, а якщо треба буде, то й нагадають чиновникам про їх обіцянку.

Прес-служба ЖОГО «МІР»