8 серпня 2020, 18:28 Житомир: °C
Сергей Форест
Директор агентства недвижимости `АН "Актив +", журналист

В Житомирі пройшла 35 сесія міської ради
DSC_5428

В понеділок, 31 березня, у Житомирі почала роботу чергова 35 сесія міської ради, на якій зареєстровано 42 депутати із 60-ти.

На розгляд депутатів винесено біля 30 питань.

Основні питання:

- щодо  міського бюджету;

- бюджету розвитку;

- землі;

- кадрові рішення по складу виконкому та призначенням заступників мера Житомира.

На початку сесії депутат  Онопрієнко запропонував установку на стінах міськради пам’ятної дошки з іменами Небесної сотні.

Депутат Стойко закликав перейменувати 21 вулицю і площу Житомира з нинішніх радянських назв на їх історичні . Але потрібно розуміти, що для житомирян, котрі мешкають на цих вулицях, перейменування буде коштувати біля 600-700 грн. з новою відміткою в техпаспорті, з переоформленням документів на право власності, послуги юриста та немалого затраченого власного часу та нервів.  Також потрібно враховувати, що значна частина житомирян взагалі проти перейменування. Потрібно в Житомирі провести референдум з питання перейменування вулиць.

У сесійній залі представники « Нової  сили » виставили плакат з написами «вимагаю заборонити діяльність КПУ , називають комуністів зрадниками , нагадують про те , що вони не голосують в парламенті за вельми важливі для країни закони та рішення» .

Громадський діяч, Костянтин Суський, озвучив вимогу заборонити діяльність комуністичної партії на юридичному та всеукраїнському рівні. Він заявив: «Комуністи сховались в тіні. Ніяких компромісів з червоними». А що робити з 13% відсотками людей в Україні, які  голосували за ком. партію і є її прихильниками?

Комуніст Стрякіна знову підняла питання про повернення Житомирського лікеро -горілчаного заводу в комунальну власність, але пропозицію депутата Стрякіної сесія не включила до порядку денного.

Декілька питань було виключено з порядку денного , частину з яких відправили на доопрацювання.

Цимбалюк запропонувала  питання про виконком із 28- го в порядку перенести на друге в повістці.

Питання стосувалося зменшення кількісного складу виконкому, але не вистачило депутатських голосів, для розгляду цього питання. Чому так вийшло, навіщо депутати блокують зменшення кількісного складу виконкому? Відповідь одна: «нема кворуму нема виконкому». Тобто, якщо декілька раз збирається виконком не в повному складі, депутати будуть мати змогу розпустити цей виконком. А як він може збиратися в повному складі, якщо вже достатня кількість членів виконкому написали заяви про вихід з виконкому, а деякі «активісти» просто не ходять?

DSC_5412

DSC_5416

DSC_5428