4 липня 2020, 13:50 Житомир: °C
Сергей Форест
Директор агентства недвижимости `АН "Актив +", журналист

Скандальне обговорення кандидата на посаду головного земельника на Житомирщині (Відео)

Святе місце не буває порожнім. Днями в облдержадміністрації відбувалися бурхливі громадські обговорення кандидата на посаду начальника головного управління Держгеокадастру в Житомирській області Максима Глушаниці. В залі панували шум, крик та гам.

 

На зустрічі були присутні представники різних партій та громадських організацій. Час від часу дискусії переростали у словесні баталії з ненормативною лексикою. Частина активістів та людей у військовій формі гучними криками підтримували Максима Глушаницю. Один із них, Юрій Кулачок, який у минулому теж керував у Держземагентсві, виступив із підтримкою Глушаниці. Із зали навіть доносились пропозиції призначити Кулачка заступником начальника відомства. Дивно виглядала ситуація, що люди, котрі пройшли війну, виступили з підтримкою Глушаниці. Вже зараз очевидно, що їхні очікування він точно не оправдає і буде виконувати вказівки свого «шефа».

 

 

На жаль, чесні люди в Україні на такі посади не призначаються. Хоча принципи Революції Гідності і обіцянки президента декларували, що на керівні посади громада сама буде обирати достойних та високоморальних людей. До речі, на громадських обговореннях був лише один безальтернативний кандидат. Активісти протягом тривалого часу не надавали слова Максиму Глушаниці. Але після тривалих умовлянь заступника голови-керівника апарату ОДА Вячеслава Поліщука, претендента нарешті пустили до трибуни. Він продемонстрував свою некомпетентність, оскільки не зміг відповісти на багато запитань, що стосуються його майбутньої діяльності. При цьому, Максим Глушаниця не має 5 років стажу на керівних посадах, що є однією із ключових вимог. На моє запитання, за які кошти він має намір заправляти своє дороге авто і просто жити. Як відомо, зарплата начальника Держгеокадастру досить скромна. Цікаво й це, чому він залишив роботу помічника нардепа Борислава Розенблата зі значно більшою оплатою? Обговорення закінчилися безрезультатно.

Позавчора, 12 серпня, на засіданні громадської ради при ОДА її члени визначили дату наступних громадських обговорень, які відповідатимуть всім нормативним вимогам. Голова громадської ради Володимир Стельмах прокоментував: «Обговорення пройшли з порушенням всіх юридичних норм. Навіть і мавпа в зоопарку може пройти аналогічні обговорення на таку посаду, аби догодити високопосадовцям у Києві. Відповідний лист вже склали на ім’я голови ОДА Сергія Машковського». 

Сергій Форест