Фермер без руки й ноги Олександр Кононов, який через сварку з партнером втратив «сирний» бізнес у Житомирській області, розпочав все з нуля у Черкаській області.
Про це йдеться в сюжеті телеканалу "2+2".
«Переселенець з Луганщини під Коростенем відкрив ферму, де з козиного молока виробляв смачний сир разом з фермером з Іршанська, який запросив Олександра до себе. Продукт швидко набув популярності далеко за межами Житомирщини, але безхмарність тривала недовго. Влітку партнер Олександра перестав працювати у господарстві та відмовився виплачувати свою частину спільного банківського кредиту у 100 тисяч гривень. На початку жовтня 2017 року ферма Санича фактично припинила існування», - розповідають журналісти Спецкору.
Колишній бізнес-партнер Віталій Васянович від спілкування на цю тему відмовляється.
"Я сперечатися в цій брехні не буду, вибачте, коментарів давати не буду", - сказав він.
Переселенець з банківськими боргами переїхав у село Нагірне Черкаську область, знайшов нового ділового партнера і почав будувати бізнес заново.
Нещодавно чоловік з банківськими боргами переїхав на Черкащину, - зазначає Спецкор.
«Працювати у село Нагірне його запросив тамтешній фермер. Вже на новому місці Кононов ледь не блискавично відкрив ще потужніше господарство. Насправді колишній партнер фермера віддав Олександру половину, і геть не найкращу, проте чоловік не впадає у відчай. З новим партнером від самого початку підприємницькі стосунки вирішили закріпити на папері. У планах – зареєструвати підприємство і торгову марку, де Санич буде керівником», - йдеться в сюжеті.
«Моє покоління хлопців, дівчат, розказує, як все погано, а людина, не маючи й половини того, що маємо ми, робить все для того, щоб Україна стала кращою», - каже новий бізнес-парнтер Олександра Роман Лещенко.
Наразі приміщення ферми активно утеплюють, щоб пережити зиму, а днями збираються придбати спеціальне обладнання і підкупити нових тварин. Поголів’я планують збільшити з сотні до 500, але вже в наступному, 2018 році.
Нагадаємо, нещодавно Олександр Кононов розпродавав сири через соцмережі і шукав чесних партнерів.
Як повідомляв Житомир.info, інвалід-переселенець перестав варити сири, бо партнер залишив його з боргами. У вересні цього року власною персоною приїздив до Житомира на День міста та продавав «сири Санича» на фестивалі вуличної їжі.