Управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації інформує, що на початку грудня відбулося засідання конкурсної комісії з присудження Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці.
Кабінет міністрів 3 грудня 2024 року ухвалив рішення, завдяки якому
Міністерство культури та стратегічних комунікацій України спільно з
Міністерством цифрової трансформації України та Українським інститутом
книги запускають програму «єКнига»
Неймовірний тембр голосу, драйв живого звучання і глибокі, змістовні та чесні пісні про найважливіше.Арсен Мірзоян 2 грудня о 18.00 виступить у Житомирі у драматичному театрі ім. Кочерги.
У Житомирському обласному краєзнавчому музеї працює виставка
«Випромінювання», одеського художника Стаса Жалобнюка. У своїх картинах
та інсталяціях автор відображає нелегку історію українців минулих
століть та сьогодення
10 листопада о 18:00 у кінотеатрі «Мультиплекс» (ТЦ «Глобал UA»,
Житомир) відбудеться прем’єрний показ фільму «Буча» за участі команди
фільму та акторів.
8 листопада в м. Житомирі в залі Телецентру відбудеться ІХ Міжнародна Хореографічна Асамблея ім. Н.Скорульської-2024 присвячена Всеукраїнському Дню працівників культури та аматорів народної творчості.
Інтернет-видання «Texty.org.ua» з посиланням на «ВВС Україна» 9 жовтня опублікувало матеріал «Фото дня. Неймовірна магічна краса природи Полісся» про фотохудожника з Бердичева В’ячеслава Міщенка.
У Житомирі на вулиці Михайлівській розпочався Книжковий форум «Відсіч. Без бар'єрів». Протягом трьох днів, з 20 по 22 вересня житомиряни можуть познайомитися з майже 40 авторами та 30 видавництвами.
18 вересня у світі відзначається Міжнародний день читання електронних книг. Ми вирішили дізнатись, які книжки люблять читати житомиряни та якому формату надають перевагу.
Цього вересня Житомир стане справжнім центром літературного життя України! Книжковий форум «Відсіч. Без бар’єрів» — це місце, де на вас чекає понад 75 подій, відомі українські автори та видавці, захоплюючі перформанси та незабутні зустрічі.
Фотопроєкт «(Не)помітні історії» розповідає історії дев’яти людей, які пережили полон, депортацію, зазнали сексуального насильства, зумовленого війною, або були змушені залишити свої домівки на тимчасово окупованих територіях.