Редакційна політика

Житомир.info заснований в 2006 році і на сьогодні є найстаршим новинним сайтом Житомирської області. Інтернет-видання належить ТОВ «Інформаційна Агенція Житомир Інфо». Власники ТОВ не мають впливу на редакційну політику та редакційні процеси, жодні сторонні організації та особи не мають права втручатися у роботу журналістів, нав’язувати свою думку редакції, накладати цензурні обмеження.

Наш сайт публікує інформацію про життя Житомира й області та важливі загальнодержавні події. Новини, які ми публікуємо, є точними, надійними, достовірними. Ми завжди прагнемо підтверджувати інформацію у кількох джерелах та ставимо гіперпосилання при використанні матеріалів з інших ресурсів.

У виключних випадках сайт публікує інформацію з посиланням на анонімні джерела, наприклад, якщо йдеться про суспільно важливий факт, а оприлюднення джерела може загрожувати його життю, здоров’ю чи професійній діяльності.

Всі матеріали, які розміщують на правах реклами або партнерства, мають відповідні позначки, перелік яких розміщений знизу сайту.

З грудня 2012 року на сайті виходять відеосюжети, в жовтні 2015 року відбувся дебют ефірної студії Житомир.info та нових програм: «Тема дня» і «Діалоги». На нашому YouTube станом на вересень 2023 року було оприлюднено більше 11 тисяч відео.

У 2014 році сайт виграв конкурс Ради міжнародних наукових досягнень та обмінів (IREX) та став учасником Програми партнерства, яку фінансує Держдеп США. В 2015 році за цією програмою журналісти нашого сайту їздили до США та знайомилися з роботою телеканалу WSIL, який знаходиться у південному Іллінойсі, а американські колеги приїжджали в Житомир.

З нашим сайтом також пов’язаний перший випадок в історії Житомира та області, коли справа за статтею 171 ККУ «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» дійшла до суду та був винесений вирок. Це стосувалося нападу власниці розважального комплексу «Волна» на нашу знімальну групу та кількох інших журналістів: у вересні 2016 року суд оштрафував Євгенію Волинець на 1700 грн.

Щодня новини на сайті читають більш ніж 30 тисяч відвідувачів, Житомир.info підтримує постійний діалог з читачами завдяки редакційній пошті та соцмережам: у сайту є сторінки у Facеbook, Telegram та Instagram.