Телеканал «Житомир» з 24 січня у тестовому режимі змінив поточний формат мовлення на широкоекранний, а також оновив логотип та графіку. Трансляція у форматі 16:9 відбувається на всіх платформах – мультиплекс МХ5 (Т2), аналогове мовлення, інтернет-платформи.
Про це 30 січня повідомила прес-служба НСТУ.
Аби розпочати мовлення у новому форматі, у Житомирській філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» переобладнали студії прямого ефіру, монтажні комп’ютерні станції, застосували широкоформатні камери та оновили передавальний центр.
«Сьогодні всі телевізійні програми власного виробництва Житомирської філії виходять в прямому ефірі. Не без перешкод, але ми вийшли у форматі 16:9. Наразі допрацьовуємо деякі нюанси. Запровадження нового формату мовлення дає можливість подавати програми нашим глядачам у кращій якості, яка забезпечує чітку телевізійну картинку», - каже продюсер філії Володимир Ладижець.
Зараз в усіх філіях Суспільного триває уніфікація програмної сітки: кожен регіональний мовник випускатиме ранкову програму, випуски новин протягом дня та підсумкову програму ввечері синхронно з іншими регіонами. За словами менеджера Житомирської філії Суспільного Артура Самарцева, початок трансляції у форматі 16:9 було синхронізовано із впровадженням нової сітки мовлення.
«Нещодавно філія запустила щоденну суспільно-політичну програму "Тема дня", в якій ведучі проекту разом з експертами намагаються не лише обговорити важливі для суспільства проблеми, а й знайти шляхи їх вирішення. А от ранкове шоу "Ранок на каналі "Житомир" вже відзначило свій сотий прямий ефір – програма стала популярною завдяки різноманітним рубрикам: "Дитяча хвилинка", "Мова про мову", "На здоров’я" та "Під прицілом"», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, кількість штатних посад на колишньому обласному телебаченні планують скоротити з 182 до 76, мінімальний оклад журналіста Житомирської філії НСТУ з квітня становитиме майже 9 тис. грн.
Як повідомляв Житомир.info, Житомирська область – серед перших, де пропонують вимкнути аналогове телерадіомовлення.