За дорученням голови ОДА Ігоря Гундича на Житомирщині перевіряють якість проведення ямкового ремонту та технології виконання робіт. У разі порушення технологій – жителі області можуть звертатись на «гарячу лінію» голови ОДА за тел. (0412) 42-02-02.
Про це інформує прес-служба Житомирської облдержадміністрації.
«17 квітня радник голови ОДА Валерій Повар перевірив, як проводять ямковий ремонт у с. Клітчин на дорозі Житомир-Левків. Вже протягом 2 днів дорожники проводять ямковий ремонт на ділянці дороги км 0+00-2+500. Згідно технології відбувається очистка покриття, обмащення бітумом, влаштовується асфальтобетонна суміш і це все ущільнюється катками», - йдеться у повідомленні.
«Сьогодні ми перевіряємо, як проводять ямковий ремонт у с. Клітчин на дорозі Житомир-Левків. В основному ремонт виконується згідно технології – є повітродувка та необхідні катки, наявність бітума, яким потрібно обробляти ями. Голова ОДА поставив жорсткі умови для виконання ремонтних робіт та їх якості, що має відповідати усім технологіям», – зазначив Валерій Повар.
За словами Валерія Повара, виконання усіх робіт, які пов’язані з ремонтом доріг, завжди виконуються у суху та ясну погоду, коли температура повітря досягає +5 градусів та вище. У дощову погоду не можна виконувати такі роботи, адже це суттєво впливає на їх якість.
«Якщо жителі області мають факти того, що дорожники виконують роботу абияк, у дощ, без застосування потрібних механізмів тощо, прошу звертатись на «гарячу лінію» голови ОДА за номером 42-02-02. Ми відразу ж відреагуємо та приймемо міри для того, щоб підприємство-підрядник у найкоротший термін ліквідував всі недоліки», – акцентував радник голови ОДА.
Загалом сьогодні на Житомирщині працює 18 бригад, які проводять аварійний ямковий ремонт на дорогах у районах області – Андрушівському, Баранівському, Бердичівському, Ємільчинському, Хорошівському, Житомирському, Народицькому, Овруцькому, Олевському, Попільнянському, Радомишльському, Ружинському, Коростенському та Черняхівському.
Нагадаємо, користувачі соціальних мереж скаржаться на розбиті дороги в Житомирській області та їх жахливий стан.
Як повідомляв Житомир.info, у березні 2018 року Служба автодоріг у Житомирській області розповідала про латання ям на дорогах в напрямку Рівного та Бердичева, а керівник Служби автодоріг Геннадій Савченко нагадував, скільки кілометрів шляхів залишається у підпорядкуванні САД, а за скільки км відповідає облдержадміністрація. 4 квітня 2018 до приміщення САД прийшли чоловіки, які вимагали звіту за використані кошти на ремонти доріг, зухвало себе поводили і зламали електронні двері. Заяви до поліції написали обидві сторони конфлікту.
Голова ОДА Ігор Гундич розповідав, що у 2018 році в дороги Житомирської області «закатають» близько 1,5 мільярда гривень, а депутати Житомирської міськради виділили на капітальний ремонт доріг обласного центру майже 17,5 млн грн.