У січні-червні 2018 року послугами державної служби зайнятості скористалося 868 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, з них 87 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 784 особи.
Про 24 липня повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.
«Серед учасників АТО, зареєстрованих у державній службі зайнятості, більшу частину становлять особи віком до 35 років, а кожен третій має вищу освіту. За сприяння центрів зайнятості області у першій половині цього року роботу отримали 165 учасників АТО, тобто кожен п’ятий демобілізований воїн», - інформує служба зайнятості.
«За професійними групами майже половина з усіх працевлаштованих стали робітниками з обслуговування, експлуатації, складання устаткування і машин, кожен шостий – кваліфікованим робітником з інструментом, і лише кожен восьмий зайняв місце законодавця, керівника чи менеджера. Найбільшим попитом у працевлаштуванні серед демобілізованих військових користувалися переробна промисловість, сільське, лісове та рибне господарства і добувна промисловість. Десятеро військовослужбовців, які боронили державу, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю та започаткували власну справу. За вказаний період до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 37 клієнтів цієї категорії.Станом на 1 липня 2018 року, статус безробітного отримували 432 особи з числа учасників АТО, з них 390 осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 4098 грн, що на 606 грн більше, ніж станом на 1 липня 2017 року», - йдеться у повідомленні.
Як повідомляв Житомир.info, упродовж першої половини нинішнього року роботодавці Житомирської області проінформували центри зайнятості про наявність 23,7 тис. вакансій.