Місто

Рішення зрізати ялинку на території дитсадка прийняли ще влітку, – секретар Житомирської міськради

5 грудня 2018, 17:07

Рішення зрізати ялинку на території дитячого садка у Житомирі прийняли ще влітку.

Про це 5 грудня під час засідання виконавчого комітету журналістам розповіла секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж.


«7 серпня звернулися керівники садочка «Ластівка» з тим, що у них росте ялинка, яка стоїть на комунікаціях, де провалюється асфальт, і просять її видалити. Тобто, вони весь час займаються ремонтними роботами покриття, і вона, дійсно, на паркан там схилилася. У зв’язку з тим, що, по-перше, наша ялинка за 10 років прийшла в такий стан, що її тяжко збирати, а зрізується така велика, гарна ялинка (вона 15 м висотою), ми прийняли рішення, що цього року можемо поставити і не просто відправити на дрова, а поставити і потішити дітей саме живою ялинкою. Тому, хочу звернути всіх увагу і сказати, що ялинка не ріжеться під свято, рішення було прийняте ще влітку», - розповіла Наталія Чиж.

Нагадаємо, 5 грудня працівники КП «Зеленбуд» почали встановлювати на майдані Корольова живу новорічну ялинку, яка росла на території дитячого садочка № 37.

Як повідомляв Житомир.info, 5 грудня виконавчий комітет Житомирської міської ради затвердив заходи на новорічні та різдвяні свята, зокрема – проведення Різдвяного ярмарку та концерту під час відкриття головної ялинки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Чиж ялинка виконком дитсадок  
Матеріали по темі