Місто

Спортзал у житомирській школі №10 майже готовий, хочуть замовити проекти по ще трьох

30 березня 2019, 10:05

Після добудови спортзали у ЗОШ №10 м. Житомира влада міста виділятиме гроші на проекти спортивних залів ще у трьох школах.

Про це у своєму фейсбук 29 березня написав мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Новий підрядник добудовує спортивну залу у загальноосвітній школі №10. А на найближчій сесії виділятимемо кошти на розробку проектів для будівництва ще трьох у ЗОШ №32, СЗОШ №12 та Житомирському міському ліцеї при ЖДТУ. Впевнений, депутати міської ради підтримають це рішення і ми нарешті закриємо питання зі спортзалами у житомирських школах», - написав міський голова і виклав фото ескізи майбутніх споруд.


Нагадаємо, тендер на реконструкцію спортзалу у ЗОШ №10 провели ще в 2016 році, підряднику – ТОВ «Житомирбудактивація» - заплатили 1 млн грн. У серпні 2018 року директор ЗОШ №10 Олександр Величко розповідав, що в новому навчальному році учні повинні будуть «місити болото» на фізкультурі, бо підрядник не добудував спортзал, уникає зустрічі і не бере слухавку. У грудні 2018 управління капітального будівництва Житомирської міськради повідомило, що розірве договір з підрядником ТОВ «Житомирбудактивація», і за 200 тис. грн замовило коригування документації по об'єкту «Будівництво спортивної зали загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10 за адресою: м. Житомир, Київське шосе, 37».

Як повідомляв Житомир.info, щоб добудувати спортзал у житомирській школі №10, в січні 2019 оголосили новий тендер на 8,8 млн грн. 27 лютого 2019 УКБ уклало договір з переможцем - фірмою керівника Житомирської районної організації «Самопоміч» Станіслава Балакішієва УК «Комфорт-Буд», яка побудує спортзал за 9,5 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: спортзал школа ЗОШ Сухомлин  
Матеріали по темі