Житомирський рибоохоронний патруль порахував кількість загиблої риби на річці Случ у місті Баранівка. Факт масової загибелі живих водних ресурсів був зафіксований 12 квітня 2019 року. Всього рибоохорона нарахувала понад 25 тис. екземплярів загиблої риби.
Про це 16 квітня у коментарі Житомир.info розповів начальник Житомирського рибоохоронного патруля Олександр Гонтар.
«Виявлено загиблих риб: лящ -13 993 екз., плітка 9 010 екз., сом 100 екз., короп 500 екз., окунь 1500 екз. Всього 25 тис. 103 екземпляри риби. Завданих збитків нами було нараховано 14 млн 373 тис. 345, 05 грн. Сума завданих збитків обраховувалась за методикою прямих збитків і збитків від втрати потомства», - розповів Олександр Гонтар.
За словами начальника Житомирського рибоохоронного патруля, усі наявні матеріали по даному факту вони направили до поліції, разом зі зверненням про порушення кримінального провадження.
«Ми усі наявні матеріали разом з листом направили до Нацполіції в Житомирській області для порушення кримінального провадження, щоб з’ясували, хто винен у масовій загибелі риби та для подальшогопритягнення винних осіб до відповідальності», - додав начальник житомирського рибоохоронного патруля.
Фото Житомирського рибоохоронного патруля
Нагадаємо, вранці 12 квітня 2019 року в місті Баранівка з річки Случ виловили десятки мертвих сомів, коропів та лящів. Екологи разом з рибоохороною взяли проби води та зразки загиблої риби для з’ясування причин масової гибелі живих водних ресурсів.
Як повідомляв Житомир.info, 19 березня 2019 року у Верховній Раді зареєстрували проект постанови про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей, в якому пропонується визнати басейни річок Хомора та Случ зоною надзвичайної екологічної ситуації.