Влада

​Депутати дозволили провести археологічну експертизу, щоб не затримувати будівництво сміттєпереробного заводу в Житомирі

20 June 2019, 18:05

Депутати надали дозвіл на проведення незалежної археологічної експертизи земельної ділянки за адресою проїзд Складський, 20 у Житомирі площею 1,7010 га за рахунок ТОВ «МС Соціальний проект».

Таке рішення ухвалили на сесії Житомирської міської ради 20 червня.

«До кінця червня ми плануємо отримати дозвіл ДАБІ на початок будівельних робіт. Щоб не заримувати будівництво, ми будемо просити вашого дозволу на розділ ділянки 4,4 гаі готові за свої кошти провести археологічну експертизу за ділянці 1,7 га. Альтернативна експертиза обійдеться нам в 30 разів дешевше, ніж нам запропонував інститут археології. Ми плануємо почати будівельні роботи протягом липня, щоб до кінця року сформувати каркас і почати завозити в нього обладнання, яке вже готове, і хорватська компанія вже в червні готова була його нам поставляти, але нема куди. За обладнання ми вже заплатили 1,3 млн євро авансу», - пояснював на початку сесії представник компанії, яка збирається по провулку Складському будувати сміттєпереробний завод.

24 депутати проголосували за поділ земельної ділянки на дві частини – 1,7 та 2,66 га. За дозвіл на проведення експертизи на ділянці 1,7 га проголосували 24 депутатів з 27 присутніх на сесії (всього в міській раді 42 депутати).

Нагадаємо, земельна комісія 13 червня 2019 розглядала заяву ТОВ «МС Соціальний проект» щодо поділу земельної ділянки, виділеної для будівництва сміттєпереробного заводу, та надання дозволу на проведення археологічної експертизи.

Як повідомляв Житомир.info, 26 липня 2018 року на сесії міської ради ТОВ «МС Соціальний Проект» отримало дозвіл на розробку проекту землеустрою по відведенню 5 га землі на провулку Складському, 20. 8 листопада 2018 депутати міської ради передали компанії цю земельну ділянку в оренду на 20 років.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сміттєпереробний завод полігон сміття сесія МС Соціальний проект  
Матеріали по темі