Влада

​У районі Житомирської області засівало озимі одне товариство, а збирати врожай хоче друге: втрутився заступник міністра

8 липня 2019, 11:28

Заступник міністра юстиції Сергій Петухов розбирався з рейдерським захопленням врожаю в Малинському районі Житомирській області.

Про це 5 липня повідомила прес-служба Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«Задля того, аби розібратися з конфліктною ситуацією, що виникла між товариствами з обмеженою відповідальністю – «ДФУ АГРО» та «Городок-Агро», голова обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя Олексій Ясюнецький, його заступник – начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, члени штабу сьогодні, 5 липня, виїхали до Малинського району. Тут розташовані земельні ділянки, що стали каменем спотикання між двома сільгосппідприємствами», - інформує прес-служба.

Виїзне засідання антирейдерського штабу відбулося за участю заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергія Петухова, який цього дня перебував з робочим візитом на Житомирщині, - зазначається у повідомленні.

З даними юстиції, передісторія конфлікту така. Ще у жовтні торік ТОВ «ДФУ АГРО» засіяло озимі культури на землях Слобідської та Головківської сільських рад Малинського району. А наступного місяця ці ділянки було передано в оренду ТОВ «Городок-Агро». Саме цей аргумент наводить остання, нині перешкоджаючи збору врожаю ТОВ «ДФУ АГРО».

«На засіданні обласного оперативного антирейдерського штабу, що відбулося в червні 2019 року, представникам обох компаній рекомендували шляхом переговорів врегулювати питання збору врожаю ТОВ «ДФУ АГРО» та компенсації втраченої вигоди ТОВ «Городок-Агро». Однак під час чергової спроби збору врожаю орендар викликав представників поліції, які опломбували техніку та вилучили документи, що унеможливило жнива», - повідомляє ГТУ.

Під час зібрання 5 липня були заслухані обидві сторони конфлікту, однак пошук шляхів вирішення непростої ситуації триває, - резюмує прес-служба.

Нагадаємо, у 2017 жителям Житомирської області пояснювали, які документи на землю слід мати і яким орендарям довіряти.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області під час посівної кампанії щороку працює антирейдерський аграрний штаб, який створюється для захисту землі та врожаю від посягань і бізнес-конфліктів. Результатом роботи антирейдерського штабу у 2017 році стали 22 скарги та 2 кримінальних провадження.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: рейдер захоплення урожай юстиція Петухов  
Матеріали по темі