Замість звичної святкової лінійки - невимушена атмосфера, а замість офіціозу - музика та жарти. Саме так відбувся День знань у приватній школі «Синергія».
Початок навчального року дітлахи розпочали перерізанням червоної стрічки та офіційним відкриттям навчального процесу. А замість нудних промов слухали пісні відомого житомирського співака Артема Кондратюка та жарти від ведучого з команди «30+».
Не обійшлося й без подарунків та розіграшів, де школярі отримали запрошення на літній табір «Синергія». А далі - знайомство з однокласниками, вчителями та тиждень розваг, замість нудного навчання. Саме так вчителі допомагають першокласникам здружитися та звикнути до навчання.
«Перший тиждень у нас буде інтеграційний. Ми будемо гратися. Тобто, не буде навантаження з першого дня і з першого уроку. Він для того, щоб діти влилися в колектив, познайомилися між собою та весело провели час», – пояснила вчителька першого класу Олена Табачна.
У школі «Синергія» діти не знають, що таке важкі рюкзаки та купа книг, які потрібно брати в бібліотеці. Адже все необхідне зберігається у їхніх класах.
«Діти можуть не носити важкі рюкзаки, пенали чи інші речі. Цим всім забезпечує школа. В будь-який момент ми можемо дати дитині саме те, що потрібно. У кожного є своя шафка, де лежить все необхідне», – каже пані Олена.
Втім, щоб цього досягнути власникам та керівництву школи довелося добряче попрацювати та ще й в найкоротші терміни.
«Підготовка до навчання проходила в дуже короткі терміни. Ми намагалися якомога більше вкласти і навіть не розрахували свої емоційні сили. Спершу розраховували на невелику кількість класів, а в результаті відкрили повноцінну школу з першого по дев’ятий класи. Цього року у нас був набагато більший набір. Батьки нарешті дійшли думки, що альтернативна школа - це і є наше майбутнє», – розповіла директорка школи «Синергія» Наталія Панасюк.
Вчителі переконують, що навчальний процес абсолютно відрізняється від звичайних шкіл, адже дітям подають інформацію цікаво та доступно, а для того щоб вони краще це сприймали та засвоювали - все відбувається в ігровій формі.
«Все спрямоване на те, щоб розвивати розумові здібності, а ще й логічне мислення. Це зараз дуже важливо. Навчити писати чи рахувати можна, а розв’язати логічну задачу, яка потребує не лише механічного виконання роботи, але й розумової діяльності», – пояснила Олена Табачна.
Аріна перейшла до «Синергії» зі звичайної школи та одразу побачила різницю. Розповідає, що одразу знайшла нових друзів.
«Тут добрі діти та вчителі. Тут мало дітей в класі та велика школа. Щоб розважити нас, ми цілий тиждень будемо гратися, а потім будемо вчитися», – каже третьокласниця.
Подобається у«Синергії» й Назару Левченку, який навчається вже у другому класі.
«Будуть навчати чогось хорошого», – посміхається хлопчик.
Батьки, які вперше привели школярів до приватної школи, надіються лише на хороше. Кажуть, через інший підхід до дітей, очікують лише позитивних змін.