Місто

Grand City Dombrovkiy фіксує ціну в гривні

31 березня 2020, 09:30

Продаж квартир у 4 та 5 секціях найдинамічнішого житлово-будівельного проєкту Житомира «Grand City Dombrovkiy» триває!

Якість будівництва – це основа якості життя майбутніх мешканців «Grand City Dombrovkiy». Для будівництва використовуються тільки якісні та сучасні матеріали. Щодня на об’єкті працює команда професіоналів, за результатом роботи якої ви можете спостерігати в форматі щотижневих фотозвітів на сайті чи сторінці у Facebook Grand City Dombrovskiy.

Компанія вже зарекомендувала себе як надійного та відповідального забудовника з професійним ставленням до будівництва та до зобов’язань щодо якості і термінів виконання робіт. Підтвердженням того є повністю реалізовані проєкти в м. Житомирі: ЖК «Полісся» та ЖК «Перлини Корбутівки».

До вашої уваги: однокімнатні квартири від 40 кв. м та двокімнатні квартири від 56 кв. м. На вибір – близько 20 найрізноманітніших варіацій планувань житлового простору.

Grand City Dombrovskiy співпрацює з Фондом сприяння державного молодіжного будівництва та дає право молодим сім’ям придбати власне помешкання в кредит на вигідних умовах.

Важливо! Житло ви купуєте за гривні, що означає сталу ціну без коливань курсу валют на ринку. Це вигідна інвестиція у ваше майбутнє.

Нагадуємо, що «Grand City Dombrovskiy» – найбільший житловий квартал м. Житомира з загальною площею 5,2 га. Це не лише 15 секцій з житловими та комерційними приміщеннями, а окремий квартал з футбольним полем, тенісним кортом, спортивними і дитячими майданчиками, великою кількістю паркомісць, зон для відпочинку та приватним дитячим садочком. Дорослим та дітям знайдуться розваги до смаку і віку. А об’єкти першої необхідності, на зразок, магазину, аптеки чи салону краси, будуть завжди під рукою.

Безпеці в житловому кварталі «Grand City Dombrovskiy» приділяється особлива увага. Жителі та гості комплексу зможуть відчувати себе абсолютно захищеними з закритою внутрішньою територією та цілодобовим відеоспостереженням.

Місцерозташування має вдалу локацію, транспортну розв’язку та розвинену інфраструктуру. Тут є навчальні, медичні, торговельні та розважальні об’єкти.

Поспішайте придбати житло в комфортному та елітному місці по вигідній ціні. Адреса центру продажу: вул. Домбровського, 3, парковка ТЦ «Дастор», телефонуйте за номером (097) 330 20 40.

«Grand City Домбровський» – місце, де хочеться жити.
https://grandcity.zt.ua/

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Grand City Dombrovkiy будівництво новобудова  
Матеріали по темі