Місто

Опалювальний сезон у Житомирі не завершиться раніше, як планувалося

8 квітня 2020, 09:39

Опалювальний сезон у Житомирській міській ОТГ ще триває, завершити його планують у ніч з 15 на 16 квітня.

Про це 8 квітня журналісту Житомир.info повідомив директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

«Згідно з нормами, опалювальний сезон ще не завершуємо. Так, 10 квітня плануємо призупинити теплопостачання. Однак, якщо буде пониження температури у понеділок, вівторок, середу (13-15 квітня), будемо пропалювати. А вже в ніч з 15 на 16 квітня зупиняємо подачу тепла. Для чого це робиться: задля того, аби не переохолодити будинки, у яких нині перебувають люди, в тому числі діти. Адже вночі ще бувають морози», – пояснив Дмитро Рогожин.

Він також зазначив, що у закладах середньої, дошкільної та профтехосвіти, позашкільних закладах опалювальний сезон вже завершений, згідно з рішенням виконкому.

Нагадаємо, відповідно до проєкту рішення міськвиконкому, оприлюдненого 25 березня, опалювальний сезон 2019-2020 років у Житомирі планували завершити 8 квітня 2020 року.

Окрім того, був опублікований і проєкт рішення виконкому «Про припинення теплозабезпечення дошкільних та шкільних закладів освіти на території Житомирської міської ОТГ в особливих умовах», відповідно до якого подачу теплоносія у такі заклади збиралися припинити з 26 березня 2020 року.

Як повідомляв Житомир.info, опалювальний сезон 2019-2020 року в Житомирі розпочався 28 жовтня 2019 року – у цей день запрацювали усі котельні міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: опалювальний сезон тепло теплокомуненерго Рогожин  
Матеріали по темі