Місто

​Попри карантин, близько 60 житомирян прийшли на майдан Перемоги з квітами і червоними прапорами

9 травня 2020, 10:10

Зранку 9 травня на майдані Перемоги попри карантинні обмеження, зібралися близько 60 житомирян з нагоди Дня пам'яті і примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Навколо танку – обмежувальна стрічка і по периметру стоять патрульні поліцейські.

На майдан люди прийшли з квітами. Прихильники нині забороненої Комуністичної партії, розгорнули червоні прапори. Є також і ветерани у формі з орденами.

Дехто без захисних масок і дистанції недотримуються.

Детальніше дивіться у сюжеті

Нагадаємо, у Житомирській ОДА закликали не порушувати карантинний режим під час вихідних і не втручатимуться в діяльність партій, які закликають житомирян долучитись до автопробігу з нагоди Дня пам’яті та примирення. А вранці 8 травня на майдані Перемоги у Житомирі почали фарбувати танк на постаменті.

Як повідомляв Житомир.info, в минулому році 9 травня люди з квітами, портретами загиблих військових та червоними прапорами прийшли на майдан Перемоги у Житомирі. На мітинг пам’яті зібралися близько 3500 людей. На майдані Перемоги до ходи готувалися з сутичками, штовханиною та піснями.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День пам’яті та примирення майдан Перемоги прапори танк  
Матеріали по темі