Події

Житомирський трансгендер розповів про побиття та знущання, якими закінчилось побачення

26 травня 2020, 11:07

У Житомирі наприкінці квітня 19-річний Олександр через сайт знайомств під виглядом дівчини домовився про зустріч з іншим хлопцем. Побачення завершилось побиттям. За словами Олександра, новий друг, який виявився спортсменом його бив і зґвалтував. До знущань приєдналась компанія молодиків, які приїхали на автомобілі. Також хлопець каже, що з нього вимагали гроші.

Про це розповіли в сюжеті програми «Надзвичайні новини».

«Весь у крові та роздягнений. 19-річний Олександр з Житомира у таку халепу потрапив під час побачення через сайт знайомств. Там Олександр зареєстрований під виглядом Насті. Хлопець-трансгендер. Все відбувалося пізно ввечері. Хлопець домовився з іншим зустрітися біля озера. Спочатку розмовляли, а потім, за ствердженням Олександра, новий друг почав нещадно бити і нібито зґвалтував. Невдовзі під'їхав автомобіль з іншими молодиками і знущання продовжилися. Згодом нелюди запропонували Сашку віддати гроші в обмін на життя. Хлопець погодився на викуп, розуміючи, що тільки батьки в змозі допомогти.Із лісу додому Олександр йшов оголений весь у крові, а поруч йшли парубки і весь час знущалися», – йдеться у сюжеті.

Як повідомляв Житомир.info, 5 травня правозахисний ЛГБТ-центр заявляв про гомофобне насильство у Житомирі, поліція ж поки розслідувала лише грабіж.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: трансгендер побиття знущання гроші  
Матеріали по темі