Місто

​На музей каменю, який будується на Корбутівці, з бюджету Житомира збираються виділити майже 400 тис. грн

11 червня 2020, 13:06

Постійна комісія з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій Житомирської міської ради рекомендує виділити з місцевого бюджету 397,810 тис. грн на реконструкцію території благоустрою з організацією скверу «Музей каменю «Житомирщини» в м. Житомир.

Таке рішення було прийняте на засіданні комісії 28 травня 2020.

«Розглянувши лист начальника управління капітального будівництва міської ради щодо виділення коштів з місцевого бюджету на виконання заходів програми «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки», постійна комісія з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій рекомендує:… виділити з місцевого бюджету кошти у сумі 397,810 тис.грн на реконструкцію території благоустрою з організацією скверу «Музей каменю «Житомирщини» в м. Житомирі (в т.ч. виготовлення ПКД)», - йдеться в рекомендації бюджетної комісії.

Питання про виділення з міського бюджету майже 400 тис. грн на музей каменю Житомирщини розглядатимуть депутати міської ради на наступному засіданні сесії, яке заплановане на 18 червня.

Нагадаємо, на Корбутівці реалізують проєкт бюджету участі Миколи Кропивницького "Музей каменю Житомирщини", вартістю 1,5 млн грн, який не переміг. Почали реалізовувати цей проєкт наприкінці 2019 року за 600 тис. грн, які надійшли з обласного бюджету за сприяння депутата облради Володимира Кропивницького.

Як повідомляв Житомир.info, 18 грудня 2019 управління капітального будівництва підписало договір з підрядником – ТОВ «Полісся Міськбуд» на 1 млн 378 тис. 81 грн 20 коп, за яким роботи мали бути завершені до кінця травня 2020 року. Через три дні підрядник отримав 528 тис. грн за виконані роботи з реконструкції території благоустрою скверу «Музей каменю Житомирщини».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: бюджетна комісія бюджет музей каменю Корбутівка Кропивницький  
Матеріали по темі