Місто

Житомирський водоканал показав новий британський екскаватор, який купили в лізинг за 5,7 млн грн

13 липня 2020, 13:19

На комунальному підприємстві «Житомирводоканал» з'явилась унікальна для «комунального простору» країни техніка – екскаватор британського виробництва JCB - 175 W. Фінансовий лізинг на закупівлю екскаватора надав «Укргазбанк».

Про це 13 липня повідомила пресслужба водоканалу.

«Стара технічна база водоканалу вичерпала свій ресурс. Подальше її використання вимагає значних грошових витрат на ремонт та обслуговування. У зв’язку із необхідністю модернізації водно-каналізаційного господарства міста було прийнято рішення придбати маневрений, високопродуктивний екскаватор, який чудово підходить для важких земельних та будівельних робіт. Слід зазначити, що частина водопровідно-каналізаційних мереж міста знаходиться на глибині більше 5-ти метрів – відсутність необхідної техніки ускладнювало проведення таких робіт. Екскаватор JCB – 175 W дозволить швидко та ефективно працювати з будь-яким типом ґрунту на глибині до 7 м практично в будь-яких умовах: на пересіченій місцевості, а також в обмеженому просторі в умовах міської забудови. Легке управління, комфортні умови праці для екскаваторника дозволять оптимізувати робочі процеси та скоротити трудовитрати, час виконання аварійних та планових ремонтних робіт», - йдеться у повідомленні.


Фото з сайту водоканалу

Водночас міська рада нагадує, що рішенням 66 сесії Житомирської міської ради, які проходила 3 квітня 2020 року, було надано дозвіл КП «Житомирводоканал» на закупівлю екскаватора на колісному ходу JSB, а також затверджено договір фінансового лізингу в «Укргазбанку».

У додатку до договору фінансового лізингу зазначається, що вартість нового екскаватора становить 5 млн 718 тис. 212 грн, з яких 4 млн 765 тис. 177 грн – вартість об’єкту лізингу, 953 тис. 053 грн – ПДВ. Авансовий платіж становив 30% від ціни товару, лізингові платежі КП «Житомирводоканал» буде здійснювати до 1 лютого 2022 року.


Нагадаємо, депутати надали дозвіл трьом комунальним підприємствам – «Житомирводоканал», «Житомиртеплокомуненерго», «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» – у 2020 році укласти договори фінансового лізингу на закупівлю спецтехніки.

Як повідомляв Житомир.info, 28 листопада 2019 року на позачерговому засіданні виконкому директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін презентував проєкт інвестиційної програми на 2020 рік. За його словами, загальна сума інвестпрограми становить 65 млн 479 тис. грн. Директор водоканалу казав, зокрема, що в рамках інвестиційної програми планується придбання трьох одиниць нової техніки: мулососної машини, каналопромивної машини, екскаватора малого..

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал екскаватор лізинг спецтехніка  
Матеріали по темі