Місто

Хто в Житомирі йде голосувати з самого ранку та чи беруть участь житомиряни в опитуванні президента

25 жовтня 2020, 12:43

Від ранку 25 жовтня житомиряни йдуть голосувати. Сьогодні люди обирають мера Житомира, депутатів міської ради, депутатів обласної ради та депутатів Житомирської районної ради.

На виборчій дільниці №181352, яка розташована у гімназії №3, зранку чимало людей, однак черги немає.

«Наша дільниця №352 відкрилася вчасно, о 8-ій годині. Забезпечена вона всім. Є деззасоби, стоїть черговий, який робить скринінг всіх людей, виборців, які заходять. Також ви бачите, у нас все розташовано, щоб була дистанція. На 10 годину проголосувало 74 людини. Все спокійно, люди спокійно заходять, все їх влаштовує», – говорить голова виборчої дільниці №181352 Жанна Трубійчук.


На виході з дільниці виборців очікує волонтер опитування «5 питань від Президента» з окремою скринькою.

«Неохоче підходять, хто має бажання, підходить. Десь 15 людей», – каже волонтер опитування Дмитро.

Виборці розповіли, що звикли йти на дільницю в ранковий час, та поділилися своїми очікуваннями від виборів.

«Завжди ходжу голосувати на вибори, я активна людина, люблю місто Житомир, тому завжди йду голосувати», – ділиться Алла.

«Дисципліна, ще ті роки. Надії позитивні маємо, надія вмирає остання », – каже Марія.

«Все правильно, треба обрати депутатів місцевих рад, щоб вони дбали не лише про місто, а й про жителів, які знаходяться у Житомирі. Головне, було мало інформації, особливо по телебаченню, адже зараз специфіка виборів така, що треба дві клітинки. Багато пенсіонерів сьогодні будуть плутати, у якій клітині ставити», – говорить Сергій.

Як проходило ранкове голосування на виборчій дільниці №181420, що у фойє Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка (вулиця Пушкінська, 28), дивіться тут

Нагадаємо, ОПОРА повідомляла, що на двох виборчих дільницях в Житомирі станом 8:00 год. 25 жовтня були відсутні кабінки для голосування. Обидві дільниці знаходяться у дитсадках на Польовій: дільниця 181447 – дошкільний навчальний заклад №66, пл.Польова, 16, дільниця 181448 – дошкільний навчальний заклад №46, пров. Шкільний, 6. За інформацією ГУНП, в Житомирській області вчасно відкрилися всі дільниці, крім зазначених двох у Житомирі.

Як повідомляв Житомир.info, у соцмережах 25 жовтня інформували про відсутність кабінок у Житомирі на дільниці 181454, яка знаходиться у фойє Житомирського вищого професійного училища сервісу і дизайну на вул.Корольова, 132, але голосування там тривало.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори голосування виборча дільниця ДВК  
Матеріали по темі