![](https://www.zhitomir.info/f/images/2020/10/27/195891/04f0aa2ddbbd3f21ac459d1f92faef23_preview_w440_h290.jpg)
Поліція в Житомирській області встановлює місце перебування безвісно зниклої 89-річної жительки Коростишівського району.
Оголошення про розшук вранці 27 жовтня опублікувала пресслужба ГУНП в Житомирській області.
«Правоохоронці розшукують Кузьменко Віру Степанівну, 1931 року народження, яка 26 жовтня пішла з дому та її місце перебування невідоме. За наявною інформацією, пенсіонерка проживає у с. Більківці Коростишівського району. Вона пішла з дому близько 07:00. Поліцейські встановлюють її місце знаходження», - йдеться у повідомленні.
Прикмети Віри Кузьменко: худорлявої статури, волосся сиве, очі темні.
«Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Кузьменко Віри, повідомте про це за телефонами (04130) 5-06-40 або «102» чи зверніться до найближчого відділку поліції», - просять правоохоронці.
Як повідомляв Житомир.info, наприкінці вересня правоохоронці встановили місцезнаходження 51-річного жителя села Сусли Новоград-Волинського району Житомирської області, який 22 вересня пішов з дому у невідомому напрямку та перебував у розшуку. Чоловік знайшовся ще 25 вересня.