Місто

​Багатоповерхівки та дитячі майданчики: який вигляд має мікрорайон Сурина гора, розташований на заході Житомира

29 жовтня 2020, 15:47

Першими тут оселилась родина магнатів Суриних, представників давнього роду. Тому за цим районом закріпилась його історична назва - Сурина гора.

Іноді цей район називають Маликова, за назвою вулиці, яка тут розташована. Втім, і вулиця Маликова, і Новопівнічна, і Польский бульвар, і майдан Зарембського - частина мікрорайону Хмільники.

Прогулюючись мікрорайоном, ви побачите кілька десятків багатоповерхових будинків, а між ними дитячі майданчики. На майдані Зарембського побудоване поле для мініфутболу, поруч добудовується літній театр та територія навколо нього.


Який вигляд з висоти має Мар’янівка - мікрорайон на околиці Житомира дивіться в сюжеті від 27 жовтня 2020 року.

Які краєвиди відкриваються навколо Замкової гори, де за легендою заснували Житомир дивіться в сюжеті від 12 серпня 2020 року.

Наскільки доступними є береги Тетерева в Житомирі від набережної до гідропарку дивіться у відеосюжеті, відзнятому 29 січня 2020.

Маслозавод, теплиці та городи на берегах Тетерева за бердичівським мостом на виїзді з Житомира можна побачити у відеосюжеті від 7 липня 2020 року.

Зелені береги, міні водоспад та сміття: який вигляд має річка Кам’янка у Житомирі, дивіться у сюжеті від 13 липня 2020 року.

Який вигляд має Чуднівський міст у Житомирі дивіться у фоторепортажі від 13 липня 2020 року.

Який вигляд мають Соколовський та Богунський кар'єри та скільки житомирян там відпочиває можна подивитися у сюжеті від 6 липня 2020 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сурина гора мікрорайон дитячі майданчики багатоповерхівки  
Матеріали по темі