Місто

​Дезінфікуючі килимки, паперові рушники та антисептики – що купували в житомирські садочки та школи і скільки на це витратили з місцевого бюджету

17 грудня 2020, 15:48

У Житомирі на заходи з забезпечення дитячих садочків та шкіл всім необхідним для роботи під час адаптивного карантину з місцевого бюджету виділили 5 мільйонів 877 тисяч гривень. Кошти витрачали зокрема на безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби, рукавички, паперові рушники, маски.

Інформацію про те, скільки коштів було виділено і на що були витрачені Житомир.info надали у відповідь на інформаційний запит.

На забезпечення роботи закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину було виділено 1 461, 48 тис. грн.

Найбільшу суму грошей витратили на дезінфікуючі засоби для рук з кріпленнями – 387,345 тис.грн. Трохи менше коштували дезінфікуючі килимки – 381, 82 тис. грн. Паперових рушників придбали на 269, 07 тис. грн. Найменше грошей віддали за одноразові рукавички - 3.6 тис. грн. Для кожного садочку придбали по два безконтактні термометри на суму l47,2 тис.грн.

В мережі інтернет ціна дезінфікуючого килимка від 350 до 3 тисяч гривень. Зазначимо, що у Житомирі працюють 46 дошкільних навчальних заклади.

Для забезпечення шкіл засобами захисту було перерозподілено з місцевого бюджету 4 4l5,96 тис.грн.

Найдорожчими виявились антисептики для обробки рук загального користування - 897,12 тис.грн. Паперових рушників закупили на 656,025 тис.грн і на 560,62 тис.грн - металеві стiйки для сенсорного дозатора та сенсорні дозатори. Також купували антисептики, кріплення для антисептиків, рідке мило, туалетний папір, диспенсори, маски.

Нагадаємо, наприкінці серпня мер Сергій Сухомлин повідомляв, що для житомирських шкіл закупили антисептики, термометри та інші засоби захисту, на забезпечення цих заходів було перерозподілено понад 4,5 мільйони гривень.

У листопаді надійшли кошти субвенції з державного бюджету у сумі 4 млн 219 тисяч. На виконкомі 13 листопада кошти вирішили спрямувати на засоби захисту в заклади освіти.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці листопада у житомирських садочках батьків просили купити безконтактні термометри в кожну групу, у департаменті освіти про таку потребу не знали.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: садочок школа бюджет карантин засоби захисту  
Матеріали по темі