Місто

​У міськраді відбулась нарада з житомирськими підприємцями щодо зниження оренди та звільнення від податків на час локдауну

21 грудня 2020, 14:36

21 грудня у Житомирській міській раді відбулась зустріч з підприємцями, на якій обговорювали можливі знижки та мінімізацію податкових зборів на час запланованого з 8 по 25 січня 2021 локдауну в країні.

Про це на початку позачергового засідання виконкому 21 грудня розповів мер Житомира Сергій Сухомлин.

«У нас відбулась зустріч з підприємцями та представниками ринків і торговельних центрів міста Житомира. Я хочу подякувати усім:і підприємцям за розуміння, і власникам ринків, торговельних центрів. Ми обговорювали питання надання знижки підприємцям на період локдауну з 8 січня. На понеділок ми домовились про ще одну зустріч, на якій вже остаточно визначимо, який ринок яку знижку надає своїм підприємцям, які знижки надаватимуть власники торговельних центрів. Бізнес не буде працювати на час локдауну, тож обговорюємо можливі послаблення в оренді. Звісно, є постійні витрати на охорону і таке інше, усе решта – ми домовлялися – буде мінімізоване. На понеділок ми маємо почути готові розрахунки. Також ми розробляємо власні пропозиції щодо звільнення в оподаткуванні і плати за землю, звільнення від оренди за землю на цей період, податку на нерухомість. І у понеділок ми вийдемо з пропозиціями та покажемо, який суб’єкт господарювання яку знижку надає бізнесу», - розповів мер Житомира.

Нагадаємо, 14 грудня житомирські підприємці вийшли на мітинг проти запровадження січневого локдауну в Україні.

Як повідомляв Житомир.info, локдаун в Україні буде з 8 по 24 січня: Уряд залишив майже усі заборони «карантину вихідного дня», а в навчальних закладах триватимуть канікули. Детальніше про обмеження, про які йдеться в оприлюдненій постанові Кабміну від 9 грудня, читайте тут.

З 14 грудня ФОПи та наймані працівники можуть оформити заявку на державну допомогу у зв’язку з «карантинними канікулами».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин локдаун ФОП знижка оренда ринок ТЦ  
Матеріали по темі