Місто

​ЖК «Вільський» буде переданий мешканцям вже на початку весни 2021 року

26 січня 2021, 09:30

Будівництво житлового комплексу «Вільський» вийшло на фінішну пряму. Керівник проєкту ЖК Вільський Максим Березницький розповідає: будівельники вже виконали левову частку робіт і вже навесні цього року будинок передадуть мешканцям.

«Станом на сьогодні будинок збудовано. Всі комунікації (електрика, газ, вода, каналізація) до будинку підведені. На даний момент ми проводимо внутрішнє розведення їх поквартирно. Одночасно облаштовуємо вхідні групи до під'їздів, зачистили будівельний майданчик під проведення благоустрою більшу половини якого ми вже зробили. Отже, ми готуємо будинок для передачі його нашим мешканцям на початку цієї весни», - розповідає керівник проєкту ЖК «Вільський» Максим Березницький.


У під’їздах так само тривають останні роботи і вже зовсім скоро будинок буде готовий до здачі.

«Всередині під'їздів ми завершили всі чорнові роботи з штукатурення стін, готуємо їх під фарбування, встановлені перила, змонтовані обидва ліфти в під'їздах, наразі відбувається їх наладка. Також зараз в під'їзді відбувається комплектування електрощитових, світильників на поверхах, датчиків руху», - каже Максим Березницький.

Менеджери ЖК «Вільський» запрошують клієнтів прийти та на власні очі оглянути квартири.

«У нашому житловому комплексі залишилось всього три квартири. На 8-му поверсі трикімнатна квартира, яка чудово підійде для великої сім'ї, адже має загальну площу 85 м². Квартира на 6-му поверсі - двокімнатна. Має велику кухню-студію загальною площею 25 м². і однокімнатна квартира загальною площею 50 м², яка може бути просторою квартирою-студією, або квартирою з окремим робочим кабінетом. Будинок вже збудовано комунікації підведено, купуючи квартиру ви відразу можете приступити до оздоблювальних робіт. Ми пропонуємо вам купити квартиру в готовому будинку, обираючи її на живо, не на буклеті, не на кресленнях, а безпосередньо перебуваючи в квартирі. ВИ можете оцінити якість будівництва, цінити вид з вікна», - каже менеджерка відділу продажів ЖК «Вільський» Ніна Зелена.

Більш детально ознайомитися з плануванням та обрати власну квартиру ви можете у центрі продажів.

«Запрошуємо вас у відділ продажу за адресою вулиця Вільський шлях, 14А. Ми працюємо у звичному режимі. ЖК «Вільський» - ласкаво просимо додому», - запрошує менеджер відділу продажів ЖК «Вільський» Ніна Зелена.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЖК Вільський новобудова  
Матеріали по темі