Місто

У маршрутках члена Житомирського виконкому з’явилися оголошення про перевезення лише двох пільговиків, у мерії обіцяють розібратися

26 січня 2021, 16:12

У Житомирі в маршрутках №25 «Вул. Саєнка – Гідропарк» з’явилися оголошення з таким текстом: «У зв’язку з карантином з 01.01.2021 у салоні лише два льготних місця».

На камеру водії цього ж маршруту відповідають протилежне: подібних обмежень щодо кількості пільговиків немає.

В інших маршрутках, які курсують центром міста, журналісти Житомир.info подібних оголошень не помітили.

У мерії повідомили, що про такі оголошення їм нічого не відомо, а обмежувати кількість пільгових місць у салоні перевізники не мають права.

«Ми сьогодні ж з цим розберемося, у нас законом передбачено. Єдине, що дуже така гаряча тема на сьогодні, це часові обмеження для пільговиків, це вимушена дія і ми повинні цим скористатися для того, щоб максимальна кількість людей дісталась до своїх робочих місць, але обмеження кількості місць – це порушення норми закону, і на це точно йти не будемо», – прокоментував заступник міського голови Олександр Шевчук.


У таких випадках заступник порадив звертатися на «гарячу лінію» КП «Житомиртранспорт»: 47-07-09.

«Є в кожній маршрутці без винятку «гаряча лінія», диспетчерська служба, потрібно звернутись туди, вказати номер маршруту та о котрій годині приблизно їхали, і якщо номер автобуса – це буде взагалі гарно, й обов'язково пропрацюють з перевізниками», – додав Олександр Шевчук.

Власниця маршруту №25 Тетяна Іваницька, яка є членом виконавчого комітету Житомирської міської ради, коментувати ситуацію телефоном відмовилась.

Як повідомляв Житомир.info, з 2 листопада 2020 року в Житомирі пільговий проїзд у міському громадському транспорті доступний лише з 10:00 до 16:00.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: маршрутка маршрутка №25 перевізник Іваницька  
Матеріали по темі