Місто

Волонтера і благодійника мер нагородив відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром» ІІІ ступеня

4 лютого 2021, 11:17

Відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром» ІІІ ступеня міський голова нагородив волонтера і благодійника Якова Прокопчука.

Відповідне розпорядження, підписане 29 січня 2021 року, опубліковане на сайті міської ради.

«Відповідно до клопотання Благодійної організації «Благодійний фонд «Компас Житомир» та протоколу засідання комісії з питань нагородження громадян та юридичних осіб за заслуги перед містом Житомиром відзнаками Житомирської міської ради та її виконавчого комітету (…) нагородити відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром» ІІІ ступеня за активну громадянську позицію, за жертовність, благодійність і постійну допомогу військовослужбовцям, родинам загиблих в АТО/ООС, людям з інвалідністю та мешканцям м. Житомира, хто опинився в складних життєвих обставинах Прокопчука Якова Михайловича – волонтера та благодійника», – йдеться у розпорядженні.


Скріншот розпорядження

Зазначимо, що на Facebook-сторінці Якова Прокопчука опубліковані світлини, на яких, зокрема, зображені картонні коробки з гуманітарної допомогою, а також усміхнені маленькі адресати, які тримають пакунки.

Нагадаємо, 4 грудня 2020 року, напередодні Міжнародного дня волонтера, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин нагородив відзнакою «За заслуги перед містом III ступеня» голову правління БО «Український фонд благодійництва» Олесю Морозову.

Як повідомляв Житомир.info, 2 лютого 2021 року на сайті міської ради оприлюднили проєкт рішення сесії про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром I ступеня» ректора Житомирського медичного інституту Віктора Шатила.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: відзнака нагорода волонтер благодійник благодійництво Прокопчук  
Матеріали по темі