Місто

Влада Житомира назвала приватні підприємства, які допомагають прибирати сніг: їм вже заплатили майже пів мільйона

20 лютого 2021, 10:14

У період снігопаду для розчищення та прибирання вулиць Житомира було задіяно техніку КП«Управління автомобільних шляхів», КП«Житомирське тролейбусно-трамвайне управління», КП «Житомирводоканал», КП «Експлуатація штучних споруд», КП«Житомиртеплокомуненерго» та КП «КАТП 0628».

Про це розповів начальник управління транспорту і зв’язку міської ради Костянтин Підпокровний під час комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста – повідомила 19 лютого пресслужба міської ради.

«Крім того, допомогу з очищення вулиць міста від снігу надавали депутати Житомирської міської ради Олена Розенблат та Андрій Умінський. На договірних умовах було залучено техніку приватних підприємств: ФОП «Карпов Анатолій Васильович»; ТОВ «Асфальт +»; ТОВ «Шляхбуд 5»; ТОВ ШБУ-19», - йдеться у повідомленні.

Управління транспорту і зв’язку міської ради також пропонує усім бажаючим долучитися до прибирання міста від снігу звертатись до КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради.

Житомир.info вирішив за допомогою Youcontrol подивитися скільки отримали названі приватні підприємства за прибирання снігу з вулиць обласного центру.

ФОП Карпов Анатолій Васильович зареєстрований в Житомирі в 2006 році, основний вид діяльності – вантажний автомобільний транспорт. 18 лютого з ним уклали договори на прибирання снігу два комунальні підприємства Житомирської міської ради (ТТУ та «Експлуатація штучних споруд») на загальну суму 198 тис. 900 грн.

ТОВ «Асфальт плюс» зареєстроване в Житомирі в 2017 році, власник Петросян Размік Ванікович, основний вид діяльності – будівництво доріг і автострад. В лютому з ним укладали договори два комунальних підприємства (УАШ та «Зеленбуд») на загальну суму 174 тис. 998 грн.

ТОВ «Шляхбуд 5» зареєстроване в Житомирі в 2018 році, засновники – Гаврилюк Володимир Михайлович (керівник), Шелопугін Олександр Миколайович, Галушко Ярослав Антонович, Омельянчук Олександр Володимирович, Кисліцький Віталій Віталійович, основний вид діяльності – будівництво доріг і автострад.

Інформація про будь-які договори, укладені в 2021 році, відсутня

ПРАТ «ШБУ-19» зареєстроване в 1998 році в Житомирі, власники – Святюк Тарас Григорович, Фещенко Катерина Григорівна, Святюк Раїса Василівна, директор – Фещенко Олександр Анатолійович, ексзаступник мера Житомира, основний вид діяльності – будівництво доріг і автострад. З КП УАШ 10 лютого був укладений договір вартістю 50 тис. грн на надання 10 послуг.

Тобто загальна сума укладених та оприлюднених договорів становить 423 тис. 898 грн.

Нагадаємо, на брифінгу 12 лютого заступник мера Житомира Олександр Шевчук розповідав, що лише 70% техніки, яка прибирає вулиці Житомира від снігу, комунальна.

Як повідомляв Житомир.info, упродовж вихідних, 20 та 21 лютого 2021 року, на житомирян чекає мінлива погода з нічними морозами та потеплінням вдень – до 2-5 градусів тепла.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: приибрання снігу міськрада ТОВ  
Матеріали по темі