Місто

Як вітатимуть чоловіки з 8 березня та чи встигли придбати подарунки до закриття непродовольчих магазинів у Житомирі

5 березня 2021, 12:46

У понеділок, 8 березня, який досі є офіційним вихідним, відзначатимуть Міжнародний жіночий день. Як вітатимуть чоловіки та чи встигли придбати подарунок, адже непродовольчі ринки та магазини у Житомирі зачинені - цікавився Житомир.info.

«Я якраз ось тут несу вже подарунки колегам, бо я в інтернеті замовив завчасно і мені поштою прийшли. Все нормально у мене з цим питанням, бо я заздалегідь подбав. Розумію, що то радянське свято, але поки ще альтернатив таких немає, тому я використовую свято, щоб привітати своїх близьких, жінку в першу чергу, родичів та колег по роботі», - відповів Олександр.

«Ви розумієте, карантини не можуть скасувати свято, тому я у будь-якому випадку буду вітати і онуку, і доньку, і матір. Квіти мені сказали, що не варто, тому що спочатку вони нібито живі, а потім не зовсім. У мене не люблять квіти вдома, тому, можливо, буде коробка цукерок хороша», - розповів Олег.


«Та що тут казати, це все позакривали ось, квітів немає, де придбати, але добре, що є ці інтернет-магазини, можна щось придбати. Зараз піду в АТБ, куплю подарунок на 8 березня своїй, так би мовити, половині й все», - поділився Максим.

«Я завчасно приготувався, святкуватимемо в сімейному колі», - сказав Микола.

«Частково з цим є проблема, ось тільки що з магазину майже вигнали. Є проблемка невелика, будемо замовляти онлайн, там є такі подарунки, які ми замовляємо протягом дня й одразу забираємо», - зазначив Сергій.

«Важче дістати ці духи або помаду, а квіти продаються звичайно, можливо, квітами будемо вітати. Я вважаю, що це радянська традиція, але є ще жінки, які народилися та жили у Радянському Союзі, тому потрібно вітати», - додав Олександр.

У 2020 році журналісти Житомир.info дізнавались, як житомиряни ставляться до святкування 8 Березня.

Тюльпани, троянди і шампанське: житомиряни з подарунками напередодні весняного свята. Фоторепортаж

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: 8 Березня подарунок  
Матеріали по темі