Місто

Який вигляд мають проєкти бюджету участі, реалізовані в житомирському гідропарку

11 червня 2021, 17:42

У 2018 році житомиряни подали на бюджет участі одразу кілька проєктів, які пов’язані з міськими парками. Тоді жителі міста підтримали три пропозиції, які мали реалізувати у гідропарку. Який вигляд мають ці проєкті сьогодні – далі у сюжеті.

Три дерева із сонячними панелями, від яких можна підзарядки гаджети, розташовані на території гідропарку. Вартість проєкту складала 294 тис. 300 грн. Як розповіло керівництво парку, конструкцію та лавки навколо неї неодноразово пошкоджували, це постійно виправляли й зараз «сонячні дерева» виконують свої функції. Однак варто зауважити, що вони не працюють взимку.

Другий проєкт - «Драгонсіті», в рамках якого придбали два човни «Дракон», весла, рятувальні жилети, два аутригери, спеціальний тренажер та облаштували понтон. Вартість проєкту – 940 тис. 500 грн.

Сьогодні завдяки цьому інвентарю на човновій станції проводять змагання та безкоштовні заняття для дорослих та дітей.

«Я можу сказати, що не на 100%, а на 200%, 300%, 400% - результат реалізації від цього проєкту. Після того, як реалізувався цей проєкт, було відкрите дитяче відділення, яке показує грандіозні результати на рівні України і цього року через два місяці ці діти будуть брати участь в чемпіонаті Європи», - зазначає автор проєкту Дмитро Мороз.

Третій проєкт у гідропарку в рамках бюджету участі - «Зона відпочинку для мам з маленькими дітьми». Проєктом передбачено встановлення шезлонгів, м’яких крісел та накриття. Бюджет складав 143 тис. грн. Минуло року через карантинні обмеження таку зону у гідропарку не облаштовували, усі меблі збереглися і знаходяться в адмінбудівлі. Як зазначив директор КП «Парк» Ігор Леонченко, така зона з’явиться приблизно через один-два тижні.

Нагадаємо, 1 червня 2019 року в гідропарку відбулася презентація та відкриття зони відпочинку для мам з маленькими дітьми.

Який вигляд мають проєкти першого бюджету участі та що не вдалося реалізувати - дивіться у сюжеті від 13 квітня 2020 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гідропарк бюджет участі Мороз Леонченко драгонбот  
Матеріали по темі