Місто

В Житомирі вже вакцинували 70% медичних працівників, - Марія Місюрова

21 липня 2021, 15:03

В комунальних медичних закладах Житомира вже вакциновані від коронавірусної інфекції 70% працівників.

Про це 21 липня в коментарі Житомир.info повідомила заступниця мера Марія Місюрова.

«У наших медичних закладах щеплення від COVID-19 отримали 70% працівників. Щодо освітян, то щеплені поки що лише 30%, це пов’язано з періодом відпусток, який припадає саме на літні місяці», - пояснила Марія Місюрова.

За словами заступниці мера, медики та освітяни отримували щеплення всіма наявними видами вакцин: Astrazeneca, CoronaVac та Comirnaty (Pfizer). Тепер до них додалася Moderna: 20 липня Житомирська область отримала більш ніж 40 тисяч доз цієї вакцини американського виробництва.

Нагадаємо, 23 лютого 2021 року в Україну з Індії доставили вакцину від коронавірусу Oxford/AstraZeneca (CoviShield). Увечері 24 лютого перша партія в 17,3 тис. доз приїхала до Житомира, вакцинацію почали з медиків міської лікарні №2 ім.Павлусенка.

За інформацією сайту про вакцинацію Міністерства охорони здоров’я, у Житомирській області станом на 20 липня повністю вакциновані (дві дози) 12,9% медичних працівників (5 499 осіб) та 1% адміністративного персоналу закладів охорони здоров’я. Щодо сфери освіти, то дві дози вакцини там отримали 22,7% працівників (9 683 особи).

Як повідомляв Житомир.info, 12 червня 2021 у Житомирі розпочав роботу центр масової вакцинації від COVID-19 на базі ЗОШ №6. З 10 липня в Житомирській області працювало вже 4 центри масової вакцинації: в Житомирі, Новограді-Волинському, Бердичеві та Овручі. З 20 липня стартував п’ятий етап вакцинації: Україна відкрила вакцинацію проти COVID-19 для всіх охочих. З 22 липня житомирський центр щеплення буде працювати щоденно.

Директор центру вакцинації у Житомирі Олександр Косміна розповів, як ті, хто має дві дози вакцини від COVID-19, може отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вакцина коронавірус вакцинація щеплення Місюрова  
Матеріали по темі