У Житомирі станом 12 листопада на очній формі навчання працюють 15 шкіл (йдеться про учнів усіх ланок – молодшої, середньої і старшої). У цих закладах проти COVID-19 вакциновані 100% працівників.
Про це у коментарі Житомир.info повідомила заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради Раїса Кошевич.
«У нас кожна година вносить корективи в цю інформацію. Тому поки що остаточного переліку шкіл, які залишаться на дистанційній технології навчання, немає, він буде пізніше. Станом на сьогодні 15 шкіл працюють на очній формі навчання», – розповіла Раїса Кошевич.
З її слів, від роботи у навчальних закладах відсторонені 34 працівники, які з тих чи інших причин не отримали щеплення проти коронавірусної хвороби.
«Станом на вчора, 11 листопада, відстороненими від роботи були 34 працівники. Мова йде не лише про педагогів, а взагалі про працівників закладів освіти (шкільної, дошкільної та позашкільної). Це 0,5% від загальної кількості працівників системи освіти, яких загалом майже 7 тисяч осіб. Серед відсторонених є не лише ті, хто відмовляється від вакцинації, а є й такі, яким протипоказано проводити щеплення у зв’язку з різними діагнозами. Тих, хто просто відмовився вакцинуватися, одиниці. І в них теж є свої переконання і погляди щодо щеплення», – зазначила заступниця директора департаменту освіти.
Нагадаємо, у Житомирі 8 листопада школярі повернулися до навчання після осінніх канікул. Учні усіх класів вийшли на очне навчання лише у п’ятьох навчальних закладах (ЖМЛ №1, ЗОШ №19, ЗОШ № 27, ЗОШ №32, Вересівської ЗОШ, – ред.), де працівники 100% вакциновані. Планувалося, що з 9 листопада старші класи вийдуть на навчання ще в 6 навчальних закладах – це школи №8, 17, 20, 30, 35 та ліцей № 24. У міській раді також повідомляли, що працівників загальноосвітніх закладів, які відмовляться вакцинуватися, будуть відсторонювати від роботи.
Як повідомляв Житомир.info, 11 листопада 2021 року перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко інформувала, що в ОДА від роботи відсторонили одного працівника, який відмовився вакцинуватися проти COVID-19. У районних державних адміністраціях таких працівників п’ять.