Місто

Влада Житомира збирається відновити дитсадок в мікрорайоні «Промавтоматика» на ділянці під будівництво багатоповерхівки

30 December 2021, 11:16

У комунальну власність Житомирської міської територіальної громади передали земельну ділянку площею 0,8432 га за адресою: пров. 1-й Гоголівський, 4.

Відповідне розпорядження 29 грудня 2021 року підписав голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.

«Передати у комунальну власність Житомирської міської територіальної громади земельну ділянку площею 0,8432 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Житомир, пров. 1-й Гоголівський, 4», - зазначається у документі.

Нагадаємо, 6 вересня 2016 року Житомирська міська рада погодилася прийняти із державної власності у комунальну власність територіальної громади міста будівлі за адресою м. Житомир, провулок Гоголівський 1, будинок 4 загальною площею 3697 кв.м. та земельну ділянку, на якій вони знаходяться, що на той час перебували на балансі УМВС України в Житомирській області.

В коментарі Житомир.info 30 грудня перша заступниця мера Житомира Світлана Ольшанська запевнила, що на зазначеній земельній ділянці буде дитсадок, а не багатоповерхівка.

«Ми будемо змінювати цільове призначення земельної ділянки, бо розглядаємо там виключно заклад дошкільної освіти», - сказала Світлана Ольшанська.

Скріншот з кадастрової карти

Як повідомляв Житомир.info, житомирські правоохоронці збиралися вирішити квартирне питання шляхом будівництва у колишньому дитячому садочку по провулку Гоголівському 800 кв.м житла: в листопаді 2015 року УМВС України в Житомирській області уклало договір з інвестором про будівництво трьох житлових будинків на території колишнього дитсадка. В квітні 2016 року в провулок почала заїжджати будівельна техніка – жителі сусідніх будинків обурилися і прийшли до міськради, в результаті на засіданні міськвиконкому 20 квітня 2016 року скасували містобудівні дозволи щодо забудови цієї земельної ділянки, а в липні цього ж року мер Сергій Сухомлин повідомив, що пропонуватиме Нацполіції іншу земельну ділянку для будівництва багатоповерхівки.

У вересні 2016 році з комунальної власності територіальної громади міста Житомира у державну власність в особі Міністерства внутрішніх справ України передавали комплекс будівель за адресою м. Житомир, вулиця Велика Бердичівська, будинок 34 та 0,3559 га землі під будівлями. На сесії 18 грудня 2017 року депутати ухвалили зміни до рішення сесії, рекомендувавши Нацполіції невідкладно вжити заходів для забезпечення передання Кабміном у комунальну власність земельної ділянки та будівлі колишнього дитсадка у провулку Гоголівському. Перед цим на сесії міської ради 9 листопада заступник начальника ГУНП Андрій Мамульчик пояснював, що на місці колишньої станції «швидкої допомоги» по вул. Велика Бердичівська «може стати двопід’їздний 9-поверховий чи 12-поверховий будинок», в якому отримають квартири працівники поліції.

На сесії Житомирської міської ради 8 листопада 2018 року депутати знову внесли зміни в рішення від 06.09.2016 року, уточнивши, що будівлі за адресою пров.1-й Гоголівський, 4 будуть використовуватися для розміщення дошкільного навчального закладу і не підлягають відчуженню у приватну власність.

Розпорядженням від 27 грудня 2018 року Кабмін офіційно передав Нацполіції будівлі колишньої станції «швидкої допомоги» в центрі Житомира. На сесії міськради 20 червня 2019 року мер Сергій Сухомлин повідомив, що Житомиру нарешті повернуть дитсадок в мікрорайоні «Промавтоматика», який перебував на балансі МВС.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: розпорядження ОДА земля дитсадок Ольшанська  
Матеріали по темі