Місто

За проєкт льодової арени в Житомирі готові заплатити 1,5 млн грн

14 January 2022, 12:24

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило закупівлю на виконання проєктних робіт з будівництва льодової арени. Очікувана вартість закупівлі - 1 млн 490 тис. грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 13 січня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, проєктну документацію з будівництва льодової арени по вулиці Чуднівська, 101-А підрядник має виконати до 31 травня 2022 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

У технічному завданні вказано, що у складі проєктної документації мають бути робочі креслення (в об’ємі достатньому для проведення будівельних робіт): архітектурно-будівельні рішення; конструкції металеві; водопровід та каналізація; опалення, вентиляція та кондиціонування; холодопостачання; електротехнічні рішення; пожежогасіння, пожежна сигналізація, охоронна та охоронно-пожежна сигналізація; зовнішні мережі водопостачання; зовнішні мережі каналізації; зовнішнє електроосвітлення; відеоспостереження.

На першому поверсі приміщення буде знаходитись льодова арена, а також роздягальні, душові, санвузли, приміщення для сушіння одягу, приміщення для зберігання та заточки ковзанів, приміщення для видачі ковзанів, масажна кімната, інвентарна кімната, кабінет лікаря та інше.

На другому поверсі буде трибуна для глядачів, хол, зони фуд-корту, зона бару для глядачів, операторська з серверною, адміністративне приміщення та санвузли.

Загальна площа забудови льодової арени складатиме 3800 кв.м., площа самої будівлі складатиме 5048,5 кв.м. Льодова арена буде розрахована на 450 глядацьких місць.

Тендерні пропозиції управління капітального будівництва Житомирської міської ради приймає до 24 січня 2022 року.

Нагадаємо, в липні 2021 року заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко заявив про початок нового проєкту будівництва хокейних льодових арен, в яких можна буде займатися фігурним катанням і хокеєм. Орієнтовна вартість будівництва 19 льодових арен у регіонах становить 5,4 млрд гривень, з яких з державного бюджету буде виділено фінансування в розмірі 4,7 млрд.

Як повідомляв Житомир.info, 9 вересня 2021 року голова обласної ради Володимир Федоренко розповідав спортсменам, що завдяки програмі президента «Велике будівництво» та підтримці Уряду на Житомирщині може з’явитися льодова арена та крита спортивна арена на 5 тисяч місць.

23 вересня 2021 року Сергій Сухомлин розповів Житомир.info, якою буде майбутня льодова арена у Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: льодова арена хокей фігурне катання спортивна арена тендер проект  
Матеріали по темі