Місто

Мер показав бомбу, яка мала залишити Житомир без води, та розповів про ситуацію з теплопостачанням після авіаудару

10 March 2022, 16:28

Вчора, 9 березня, стався черговий бомбовий удар по Житомиру.

Постраждав приватний будинок та об’єкти інфраструктури. У першій та дитячій лікарні вибило вікна та двері.

«У лікарні постраждалих немає. У всіх лікарнях пацієнти та персонал були у бомбосховищах, укриттях. Повилітали частково вікна та двері. Вже зранку, о 7 годині, там були всі матеріали, були ремонтники з різних компаній по вікнах, всім дякую, житомиряни, які прийшли як волонтери і все зробили. Фактично лікарні вже нормально працюють», – розповідає Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Міський голова показує уламок бомби, яка влучила у водогін. Ворог б’є по інфраструктурних об'єктах, каже Сергій Сухомлин. Наразі понад дві сотні будинків залишилися без опалення, проте це обіцяють швидко виправити.

«Приблизно у місті 270 будинків відключені від опалення. Теплокомуненерго, його спеціалісти робляться все, аби подати знову тепло. Як вони казали, приблизно 7 днів потрібно, а, можливо, трохи менше. Тому тримаємося. У нас через 2-3 дні + 8 буде, гадаю, ми можемо впоратися за 4-5 днів, ситуація поки така. Вчора ще був завдаваний удар біля Тетерівки. Чітко бомба пішла, у мене навіть є залишки бомби у кабінеті, вона пішла у водогін, який забезпечує місто водою. Там все нормально, невелика аварія і її вже зробили. Місто буде з водою, але ми бачимо, що вони фактично б’ють по інфраструктурних об’єктах», – каже Житомирський міський голова.

Наслідки бомбардувань приватного сектору біля Бердичівського мосту в Житомирі дивіться тут

Нагадаємо, за інформацією поліції, 9 березня у Житомирі після 19 години в результаті падіння ракети було зруйновано приватний будинок, пошкоджено розташовану поруч АЗС, котельню і теплотрасу та вибиті шибки у двох лікарнях міста, двоє житомирян травмовані.

Оперативну інформацію від силових структур України станом на 10 березня 2022 року читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, вранці 24 лютого 2022 року Путін почав війну з Україною: близько 5:00 розпочалися ракетні обстріли військових об'єктів по всій Україні та уздовж кордону – від Луганська до Житомира.

Ввечері 1 березня в результаті обстрілу Житомира на Богунії загорілися житлові будинки, повибивало вікна у міській лікарні та обласному перинатальному центрі. За попередньою інформацією ДСНС пошкоджені 10 приватних будинків, загинуло дві особи, травмовано троє. Вранці 2 березня під час ранкового брифінгу голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що внаслідок ворожого обстрілу загинули троє людей: рятувальники з-під завалу дістали тіло ще однієї жінки, 16 осіб травмовані, серед яких 7 дітей. Відео наслідків обстрілу та розповідь очевидця дивіться тут.

Вранці 4 березня в центрі Житомира російські окупанти обстріляли з повітря школу. Рятувальники евакуювали зі зруйнованої будівлі ліцею № 25 на Малій Бердичівській 5 людей. Повідомлялося, що, за попередніми даними, внаслідок потрапляння боєприпасу жертв і постраждалих немає. Відео наслідків авіаудару по ліцею – тут.

Ввечері 7 березня ворог з повітря обстріляв нафтобази в Житомирі та Черняхові, виникли пожежі, за попередньою інформацією постраждалих немає. Станом на ранок 8 березня пожежу в Черняхові загасили, в Житомирі продовжують горіти залишки нафтопродуктів.

Увечері 8 березня окупанти обстріляли Житомир: завдали удар по гуртожитку на Корбутівці та заводу Izovat (наслідки дивіться у фоторепортажі). Вранці 9 березня поліція повідомила, що у Житомирі загинули 4 людей і ще 3 отримали поранення.

Увечері 9 березня був здійснений черговий бомбовий удар по Житомиру, за попередньою інформацією постраждало теплокомуненерго та один приватний будинок, в дитячій лікарні та міській лікарні №1 вибиті вікна.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: обстріл війна воєнний стан авіаудар котельня теплокомуненерго лікарня  
Матеріали по темі