Упродовж доби 13 березня до територіальних підрозділів поліції Житомирщини надійшло близько 700 повідомлень від громадян, правоохоронці виїздили на місця подій та, серед іншого, задокументували наслідки авіаобстрілів у Брусилівській, Малинській та Черняхівській територіальних громадах.
Про це вранці 14 березня повідомляє пресслужба поліції Житомирської області.
«Близько 10:00 до поліції надійшло повідомлення про виявлення на території автозаправної станції у с. Ставищі Брусилівської громади автомобіля «Honda Accord» з пошкодженнями, характерними для авіаобстрілу. На місці події працювала слідчо-оперативна група Коростишівського відділу поліції. Попередньо, транспортний засіб потрапив під обстріл під час руху у Київській області. У результаті цього загинули двоє жителів м. Макарова , 62-річний чоловік та 32-річна жінка. Також в автомобілі у момент обстрілу знаходились інші члени цієї родини: 33-річний водій, 60-річна жінка та 7-річна дитина. Хлопчик отримав тілесні ушкодження, попередньо його стан задовільний», - йдеться у повідомленні.
Близько 15:20 до відділення поліції №1 у м. Малині надійшло повідомлення, що уламками російської ракети було пошкоджено приміщення дитячого садочка та кілька приватних житлових будинків. На щастя, обійшлося без загиблих та поранених.
Також увечері 13 березня поблизу с. Щенієва Черняхівської громади поліцейські теж зафіксували результати авіаобстрілу. Загиблих та поранених немає.
14 березня близько 2:40 до поліції надійшло повідомлення про обстріл с. Ставища Брусилівської громади, унаслідок якого виникла пожежа. Наразі відомо, що двоє людей отримали поранення, їм надано медичну допомогу.
На всіх місцях подій продовжують роботу поліцейські, які надають допомогу місцевим жителям.
Як повідомляв Житомир.info, вранці 24 лютого 2022 року Путін почав війну з Україною: близько 5:00 розпочалися ракетні обстріли військових об'єктів по всій Україні та уздовж кордону – від Луганська до Житомира.
Ввечері 1 березня в результаті обстрілу Житомира на Богунії загорілися житлові будинки, повибивало вікна у міській лікарні та обласному перинатальному центрі. За попередньою інформацією ДСНС пошкоджені 10 приватних будинків, загинуло дві особи, травмовано троє. Вранці 2 березня під час ранкового брифінгу голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що внаслідок ворожого обстрілу загинули троє людей: рятувальники з-під завалу дістали тіло ще однієї жінки, 16 осіб травмовані, серед яких 7 дітей. Відео наслідків обстрілу та розповідь очевидця дивіться тут.
Вранці 4 березня в центрі Житомира російські окупанти обстріляли з повітря школу. Рятувальники евакуювали зі зруйнованої будівлі ліцею № 25 на Малій Бердичівській 5 людей. Повідомлялося, що, за попередніми даними, внаслідок потрапляння боєприпасу жертв і постраждалих немає. Відео наслідків авіаудару по ліцею – тут.
Ввечері 7 березня ворог з повітря обстріляв нафтобази в Житомирі та Черняхові, виникли пожежі, за попередньою інформацією постраждалих немає. Станом на ранок 8 березня пожежу в Черняхові загасили, в Житомирі продовжують горіти залишки нафтопродуктів.
Увечері 8 березня окупанти обстріляли Житомир: завдали удар по гуртожитку на Корбутівці та заводу Izovat (наслідки дивіться у фоторепортажі). Вранці 9 березня поліція повідомила, що у Житомирі загинули 4 людей і ще 3 отримали поранення.
Увечері 9 березня був здійснений черговий бомбовий удар по Житомиру, за попередньою інформацією постраждало теплокомуненерго та один приватний будинок, в дитячій лікарні та міській лікарні №1 вибиті вікна. Наслідки бомбардування приватного сектору дивіться тут. Згодом мер показав уламок бомби, яка під час вечірнього обстрілу влучила у водогін біля Тетерівки.
В ніч з 9 на 10 березня вороги обстріляли блокпост у селі Стара Котельня, де загинули 5 людей, та базу UPG у Коростені, де одна людина загинула, а двоє отримали опіки, несумісні з життям.