Влада

Мінцифри підготувало відповіді на найчастіші запитання про компенсацію бізнесу за працевлаштування переселенців

11 May 2022, 11:32

Минулого тижня на порталі «Дія» була запущена послуга – «Компенсація за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб».

Про це 10 травня нагадав «Урядовий портал» з посиланням на інформацію Міністерства цифрової інформації, яке підготувало відповіді на найчастіші питання в соціальних мережах щодо виплат 6500 грн бізнесу за працевлаштування ВПО.

Хто може подати заяву?

Тільки роботодавці, що працевлаштували внутрішньо переміщену особу із заробітною платою не менше від мінімальної (6500 грн), перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, подали податкову звітність за 4 квартал 2021 або весь 2021 рік та не є неприбутковою організацією.

Протягом якого часу я буду отримувати компенсацію?

Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати два місяці з дня працевлаштування особи.

Чи потрібно повторно подавати заяву на отримання компенсації за 2-й місяць?

Так, потрібно.

Ця послуга пов’язана з єПідтримкою?

Послуга з компенсації працевлаштування ВПО призначена для компенсації роботодавцю витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу, яка є внутрішньо переміщеною внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Натомість послуга єПідтримка-6500 була створена для одноразової підтримки підприємців та найманих працівників з областей, де велися бойові дії.

Нагадаємо, станом на 5 травня 2022 року за компенсацією витрат на оплату праці працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб у Житомирській області звернулись 20 роботодавців Житомирської області. Сім із них отримали належні виплати за перший місяць роботи 11 таких працівників на загальну суму 71,5 тис. грн.

Про виплати по безробіттю, роботу для переселенців та яких фахівців шукають у Житомирській області – у відеосюжеті від 27 квітня 2022 року

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: працевлаштування робота переселенець переселенці Мінцифри компенсація роботодавець  
Матеріали по темі