Суспільство

Три місяці війни: Житомирська область залишається в п’ятірці найбільш «тривожних»

25 May 2022, 13:13

За результатами трьох місяців воєнного вторгнення рф на територію України Житомирщина знаходиться на п’ятій позиції за кількістю сигналів тривоги.

Таку інформацію 25 травня оприлюднила Житомирська ОДА з посиланням на веб-ресурс UA War Infographics.

«Відповідно до статистики, станом на 24 травня очолює список Луганська область, другу та третю позиції займають Харківська та Чернігівська області відповідно, на четвертому щаблі — м. Київ, Житомирщина ж у списку п’ята. Закликаємо не нехтувати сигналами повітряних тривог та негайно слідувати до укриттів», - йдеться у повідомленні.

Також додається посилання на онлайн-карти повітряних тривог:

1. Мапа сирен зі всіма областями. Посилання: https://vadimklimenko.com/map/. Її розробник - Вадим Кліменко @vdmkin.

2. Карта повітряних тривог. Посилання: https://war.ukrzen.in.ua/alerts/. Її розробник - @gm.

3. Повітряна тривога. Посилання: https://alarmmap.online/. Її створили розробники з українського офісу ArgoPrep.

Зауважимо, що з 24 лютого до 9:00 год. 24 травня в Житомирській області сирени лунали 320 разів, сумарно – впродовж 14 днів 15 год 41 хв.


«Для тих, хто не має змоги слідувати до укриття, нагадуємо про правило 2 стін та 2 виходів. Від небезпеки вас має відділяти щонайменше 2 стіни, бо одна, ймовірно, зруйнується від удару, а друга захищатиме від уламків стін, віконного скла тощо. Зазвичай це тамбур, коридор або передпокій. Підвал чи гараж з одним виходом – це пастка. Сучасні підземні паркінги та підвали у більшості будинків спроектовані з двома і більше виходами, і це безпечно», - наголошує ОДА.

Нагадаємо, з 24 лютого і до 15:00 год. 25 квітня в Житомирській області сирени лунали 264 рази, сумарна тривалість сигналів тривоги становила 12 днів 5 годин 19 хвилин.

Як повідомляв Житомир.info, в середині березня 2022 року Повітряні сили ЗСУ пояснювали, хто виявляє ворожі літаки і ракети та коли вмикаються сирени тривоги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сирена ОДА сигнал тривоги  
Матеріали по темі