Місто

В Житомирі вже обстежили 364 об'єкти, які зазнали руйнування та пошкодження внаслідок російської збройної агресії

3 August 2022, 17:05

Виконком Житомирської міської ради черговий раз вніс зміни в рішення про затвердження переліку об'єктів, які зазнали руйнування та пошкодження внаслідок збройної агресії російської федерації: загальна кількість об’єктів зросла до 364.

Зміни в рішення вносили на засіданні виконкому 3 серпня 2022 року.

«У зв’язку з надходженням нових звернень від власників приміщень та від суб’єктів господарювання по факту руйнації та пошкодження їхнього майна, існує потреба внести відповідні зміни в попередні рішення. Станом на 3 серпня у Житомирі зафіксовано руйнацію та часткове пошкодження 42 об’єктів (плюс 11) об’єктів соціальної інфраструктури, житлово-комунального господарства та виробничої сфери і 322 об’єкти (плюс 28) житлового фонду Житомирської міської територіальної громади», - доповів начальник управління житлового господарства Андрій Гуменюк.

З 42 об’єктів соціальної інфраструктури, житлово-комунального господарства та виробничої сфери нове будівництво потребує 1 (ліцей №25), капітальний ремонт – 5, поточний ремонт – 34, реконструкцію – 2. Із загальної кількості 14 об’єктів – це заклади освіти, 7 – охорони здоров’я, 4 – адміністративні будівлі, 8 – об’єкти ЖКГ, 7 – виробнича сфера, 1 – фізкультурно-оздоровчий комплекс, 1 – церква.

Із 322 об’єктів житлового фонду: нове будівництво – 18, капітальний ремонт – 36, поточний ремонт – 263, реконструкція – 5.

Нагадаємо, станом на 28 червня в Житомирі налічувалося 282 об'єкти житлового фонду, пошкоджених внаслідок російських обстрілів, з них 18 об’єктів зруйновані повністю – два багатоквартирних і приватні будинки.

Як повідомляв Житомир.info, 2 серпня 2022 року мер Житомира Сергій Сухомлин в ефірі програми «Діалоги» розповідав про вирішення проблеми житомирян, які втратили неприватизоване житло в будинку на Корбутівці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком житло обстріл руйнування Гуменюк  
Матеріали по темі