Місто

У житомирській лікарні №1 завершили монтаж ангіографа, який допоможе більш точно робити діагностику

16 August 2022, 10:25

У житомирській лікарні №1 завершили монтаж ангіографа, який допоможе оперативно та більш точно діагностувати у пацієнтів захворювання серцево-судинної системи.

Про це 15 серпня повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

«Завдяки закупленому МОЗ сучасному обладнанню на базі лікарні вже цього літа почало функціонувати відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії. Новітнє обладнання дозволяє проводити понад 600 мініінвазивних оперативних втручань на рік та рятувати пацієнтів», - йдеться у повідомленні.

За допомогою ангіографа можна обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, а також визначати місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі та інші процеси та хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається.

«Також ангіограф дає змогу оперативно та певно діагностувати захворювання серцево-судинної системи людини. Це допоможе кардіологам максимально оперативно надавати медичну допомогу у разі інфаркту міокарда», - зазначають у МОЗ.

Нагадаємо, 11 серпня пресслужба Житомирської ОДА повідомила, що у Житомирі завершили ще один проєкт Великого будівництва: у КП «Лікарня №1» реконструювали відділення невідкладної екстреної медичної допомоги, лишилось лише встановити ангіограф.

Як повідомляв Житомир.info, 9 серпня 2021 на позачерговому засіданні сесії Житомирської міської ради депутати підтримали рішення про передачу землі міської лікарні в суперфіцію ОДА, аби об’єкт реконструкції приймального відділення можна було здати в експлуатацію.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лікарня приймальне відділення відділення екстреної допомоги реконструкція Велике будівництво ангіограф 
Матеріали по темі