Місто

До кількох будинків у Житомирі призупинене постачання тепла у зв’язку з ремонтними роботами

31 October 2022, 09:28

У зв’язку з ремонтними роботами без тепла у Житомирі тимчасово будуть шість багатоквартирних будинків.

Про це о 9:05 год. 31 жовтня повідомило КП «Житомиртеплокомуненерго».

Так, через ремонтні роботи припинено постачання тепла у будинках за адресами:

• пр. Миру, 4, 1в

• пр. Визволення, 1

• Київська, 62

• Гагаріна, 9, 11, 13

Зазначимо, що про відсутність тепла за адресами пр. Миру, 4, 1в, пр. Визволення, 1 та Київська, 62 «Житомиртеплокомуненерго» інформувало й напередодні, 30 жовтня.

Нагадаємо, 28 жовтня у теплокомуненерго розповідали, що у зв’язку з ремонтними роботами без тепла у Житомирі тимчасово будуть півтора десятка будинків. Припиняли теплопостачання і до ліцею № 27.

Як повідомляв Житомир.info, 24 жовтня 2022 року КП «Житомиртеплокомуненерго» інформувало, що через порив тепломереж 17 багатоквартирних будинків у Житомирі залишилися без тепла. Комунальники проводили ремонтні роботи. А вдень 25 жовтня комунальне підприємство інформувало, що через порив тепломереж без тепла залишилися будинки за 18 адресами. 26 жовтня у Житомирі без тепла залишилися 25 будинків і два дитячі садочки – № 25 та № 73 (обидва на вулиці Бориса Тена), а вдень 27 жовтня без теплопостачання лишилися 20 будинків, деякі з них – уже вдруге.

27 жовтня директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин пояснив, що пориви на тепломережах сталися через стрибки електропостачання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: опалювальний сезон опалення тепло ЖТКЕ теплокомуненерго ремонт  
Матеріали по темі