Суспільство

За час війни 85 медиків-переселенців знайшли роботу у лікувальних закладах Житомирської області

12 May 2023, 12:58

Понад 80 медиків-переселенців рятують людські життя на Житомирщині.

Про це 12 травня повідомила пресслужба Житомирської ОВА.

«Сотні медиків та їх родин були змушені евакуюватися із зони окупації та ймовірних катувань, які застосовує ворог у разі непокори. Серед них – 85 медичних працівників, які знайшли прихисток на Житомирщині та стали невіддільною частиною 25 місцевих лікарень, амбулаторій та центру ПМСД та екстреної допомоги. На сьогодні медики працюють у лікувальних закладах Житомирської, Брусилівської, Бердичівської, Ємільчинської, Любарської, Звягельської, Романівської, Попільнянської, Коростенської, Овруцької, Коростишівської, Андрушівської та Баранівської громад Житомирщини», - йдеться в повідомленні.

Зазаначається також, що велика кількість переселенців знайшли своє місце в обласних закладах. Зокрема, це – акушери-гінекологи, анестезіологи, кардіологи, ортопеди-травматологи, терапевти, хірурги, лікарі-інтерни, медичні сестри та брати, лаборанти, фельдшери, медичні водії та інші значущі спеціалізації.

«Від початку вторгнення, українські лікарі та медичний персонал прибули з Лисичанська, Слов’янська, Краматорська, Маріуполя, Бахмута, Херсона, Костянтинівки, Чорнобаївки, Запоріжжя, Скадовська, Сватово, Балаклеї, Мелітополя, Харкова, Лимана, Вугледара та інших міст, що пізнали на собі жах війни», - додають у пресслужбі обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, 13 січня Уряд встановив фінансові гарантії для медиків. У 2023 році мінімальна заробітна плата для лікаря, фармацевта та фахівця з реабілітації — не менше ніж 20 000 гривень, медичної сестри/брата — не менше ніж 13 500 гривень.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 7 грудня 2022 року можливістю працевлаштуватися в іншому медичному закладі вже скористалися 72 внутрішньо переміщені медичні працівники. Серед них: 42 лікарі, 26 – середній персонал з медичною освітою (медичні сестри/брати, акушерки, фельдшери, асистенти фармацевти), 2 – молодший медичний персонал та 2 технічних працівників»

Історії переселенців з Донеччини, які знайшли роботу в житомирській лікарні, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: медик медзаклад лікарня переселенець переселенці біженець ВПО 
Матеріали по темі