Суспільство

На всеукраїнських змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах команда Житомирської області здобула три медалі

23 April 2024, 12:50

Збірна команда Житомирської області здобула три призові нагороди на всеукраїнських змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах.

Про це 23 квітня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«Збірна команда Житомирської області здобула 3 призові нагороди на Всеукраїнських змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах. Спортсменки із Житомирщини продемонстрували вражаючу техніку, гнучкість і майстерність у виконанні елементів та трюків на роликових ковзанах», - йдеться у повідомленні.

Результати спортсменів:

Перше місце:

  • Власенко Дарина - категорія Cadet Кадети;

Друге місце:

  • Нікіфорова Кіра - категорія Minis Кадет;

Третє місце:

  • Гирина Вікторія - категорія Espoir Кадети.

Всеукраїнські змагання з фігурного катання на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, молоді, юнаків та дітей відбулись на базі КСК «Дніпровець» у місті Кам'янському.

Нагадаємо, з 5 до 9 липня у Парижі вихованки Академії роликового спорту міста Житомира показали високі результати на змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах та здобули медалі на кубку світу Wifsa World Open.

Як повідомляв Житомир.info, 20 лютого 2023 року в Житомирській міській раді вітали трьох житомирянок, які вибороли золоті медалі у своїх категоріях на міжнародних змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: спорт змагання всеукраїнські змагання фігурне катання ролики 
Матеріали по темі