Місто

У Житомирі створюють службу «Телефонна ветеранська лінія», яка працюватиме цілодобово

10 July 2024, 16:14

У Житомирі створюють структурний підрозділ відділу соціальної роботи Житомирського міського центру соціальних служб міської ради – службу «Телефонна ветеранська лінія».

Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднили на сайті міської ради 10 липня і цього ж дня рішення збираються затвердити на позачерговому засіданні.

«3 метою вдосконалення надання соціальних послуг учасникам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей; інвалідам війни та членам їх сімей; сім’ям загиблих (померлих від поранень) при виконанні службових обов’язків Захисників та Захисниць України, військовослужбовців, зниклих безвісти та/або які перебувають у полоні, та у зв’язку із потребою організації оперативного телефонного консультування вищезазначених категорій осіб», - визначена мета створення у проєкті рішення.

У додатках до проєкту рішення – положення про службу та логотип:

Служба «Телефонна ветеранська лінія» почне працювати на базі Житомирського міського центру соціальних служб міської ради з 15 липня 2024 року.

Фахівець із соціальної роботи прийматиме телефонні звернення за номером (097)-837-37-84 цілодобово.

Порядок прийому, реєстрації та розгляду звернень служби «Телефонна ветеранська лінія»:

1. Відомості щодо звернень громадян, які надійшли на Телефонну ветеранську лінію, вносяться фахівцем із соціальної роботи Центру до журналу реєстрації звернень громадян, форма якого затверджується наказом Центру.

2. Якщо заявник бажає отримати письмову відповідь на своє звернення, фахівець із соціальної роботи Центру оформлює картку клієнта (форма якої затверджується наказом Центру) про звернення громадянина на Телефонну ветеранську лінію, опрацьовує її самостійно або залучає дотичні структурні підрозділи для вирішення питання, координує своєчасний розгляд та готує відповідь про результати розгляду звернення.

3. Звернення, в яких порушено питання довідкового характеру, а також ті, що не потребують додаткового вивчення, розглядаються безпосередньо під час телефонного спілкування шляхом надання послуги інформування або консультування.

4. У разі якщо факти та обставини, викладені при спілкуванні у телефонному режимі, вимагають всебічного додаткового вивчення, фахівець із соціальної роботи Центру має право рекомендувати звернутися до відповідного виконавчого органу міської ради з письмовим зверненням у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».

5. У разі застосування громадянином ненормативної лексики, образ, а також якщо його звернення містить заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, фахівець із соціальної роботи Центру має право припинити спілкування з таким громадянином.

6. У разі якщо заявник не називає своїх прізвища, імені, по батькові або не надає інших відомостей, звернення вважається анонімним, але підлягає розгляду та наданню інформаційної послуги.

7. Всі дзвінки, які надходять на Телефонну ветеранську лінію, записуються та зберігаються протягом місяця.

Нагадаємо, з 26 грудня 2023 року у структурі виконавчих органів Житомирської міської ради з’явилося управління у справах ветеранів, яке очолив ветеран АТО Андрій Забігайло. На сесії Житомирської міської ради 23 травня 2024 року депутати проголосували за призначення колишнього командира десантно-штурмового батальйону Олега Смаля заступником мера у справах ветеранів.

Як повідомляв Житомир.info, в березні 2024 року Мінветеранів спільно з Українським Червоним Хрестом впровадило «Єдину ветеранську лінію».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком гаряча лінія ветеран центр соціальних служб 
Матеріали по темі