Суспільство

В перші дні Нового року в Житомирській області народилася дитина-богатир

14 January 2012, 14:54

У перші дні Нового року в пологовому відділенні Бердичівського Центру Жінки народилася  дівчинка з вагою у 5, 560 кг та зростом 61 см. За твердженнями лікарів, подібний випадок можна назвати своєрідним рекордом , - повідомляє  сайт «Бердичів Діловий».

За словами медиків, вага понад 5 кілограмів вважається нормою для тримісячної дитини. Зазвичай здорові та народжені у строк немовлята важать від трьох до трьох з половиною кілограмів. Дитина до 5 кілограмів вважається великою, а більше, за медичною термінологією, вже гігант. За статистикою поява таких дітей-багатирів – рідкість: один випадок на півтори тисячі.

Незважаючи на свою незвичайну вагу, новонароджена дівчинка почуває себе добре і ніяких проблем зі здоров\'ям не має. Важкі пологи пройшли нормально і без негативних наслідків і шкоди для матері та її дитини.

Мати новонародженої не відчуває тривоги у зв\'язку з такою великою вагою своєї дитини, адже головне - це здоров\'я. Маленьку дівчинку, народжену в час новорічно-різдвяних свят, символічно назвали Ангеліною.

Житомир.info  по матеріалам «Бердичів Діловий»
 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі